Urządzenia akumulatorowe SYSTEM AK

Aktywne filtry

Compact AK System STIHL to oferta skierowana przede wszystkim dla posiadaczy ogrodów. System ten sprawdzi się również wśród osób, zajmujących się pielęgnacją terenów wymagających zachowania ciszy. Są to lekkie, kompaktowe urządzenia akumulatorowe STIHL z wydajnym akumulatorem litowo-jonowym 36 V. Akumulatory te cechuje uniwersalność, a także to, że pasują do wszystkich urządzeń serii Compact. W skład serii wchodzą: nożyce do żywopłotu kosa pilarka oraz dmuchawa. W skład serii wchodzą: nożyce do żywopłotu kosa pilarka oraz dmuchawa.

AK System STIHL - co go wyróżnia?

AK System STIHL to definicja wytrzymałości i niezawodności. Dodatkowo tego typu narzędzia są bezprzewodowe, dzięki czemu nie muszą być podłączane do zasilania sieciowego. Tym samym sprzęt staje się bardziej mobilny, a także wygodny w użytkowaniu. A System STIHL oferuje klientom wysoką moc i wydajność przy pracy, dzięki czemu zapewnia łatwość wykonywania różnego typu prac w ogrodzie. Dodatkowo możliwość stosowania wielu narzędzi z tym samym akumulatorem zwiększa funkcjonalność i ergonomię całego systemu.

AK System - STIHL i oferta wysokiej jakości sprzętu ogrodowego!

Marka STIHL od lat specjalizuje się w produkcji niezawodnych i skutecznych maszyn ogrodniczych, które poprawiają komfort wykonywanych prac. Firma ta dostarcza najwyższej klasy sprzęt i szereg nowoczesnych udogodnień, w tym skuteczny AK System STIHL. W ofercie producenta znajdują się również inne urządzenia akumulatorowe - szeroki wybór spośród dostępnych na stronie maszyn sprawia, że każdy z klientów znajdzie produkt idealnie dostosowany do jego potrzeb.

Sprawdź również: urządzenia akumulatorowe system ASurządzenia akumulatorowe linia ALurządzenia akumulatorowe system AP.