Filtruj według

Cena

Cena

  • 939,00 zł - 4 100,00 zł

Kategorie

Kategorie

Kosiarki akumulatorowe STIHL

Subcategories

  • AkkuSystem COMPACT
    <h1>AkkuSystem COMPACT</h1> <h2>Cicha i lekka praca</h2> <div class="hr"></div> <p>Dzięki kosiarkom akumulatorowym STIHL praca stanie się o wiele przyjemniejsza. Kosiarki akumulatorowe wyróżnia kompaktowa konstrukcja i cicha praca, a praca nimi jest łatwa i przyjemna. Szczególnie dużą wygodę zapewniają modele wyposażone w komfortowy, pojedynczy uchwyt kierujący, dzięki czemu wyjęcie kosza na trawę staje się wyjątkowo proste.</p>
  • AkkuSystem PRO
    <h1>AkkuSystem PRO</h1> <h2>koszenie bez przewodu i bez przerw</h2> <div class="hr"></div> <p>Innowacyjne i przyjazne dla środowiska kosiarki akumulatorowe STIHL należą do szerokiej gamy urządzeń akumulatorowych oferowanych przez firmę STIHL. Niezwykle ciche, mocne i mobilne zapewniają najlepsze efekty koszenia w miejscach wymagających zachowania ciszy.</p>

Aktywne filtry

-----------

Kosiarki akumulatorowe STIHL

Dostępne na naszej stronie kosiarki, w tym profesjonalne kosiarki akumulatorowe STIHL, to najlepszy wybór na rynku. O zaopatrzenie w niezawodny i skuteczny w działaniu sprzęt zadbała marka STIHL - kosiarka akumulatorowa, oferowana przez producenta może działać w dwóch systemach: AkkuSystem Compact i AkkuSystem PRO. Wybór pierwszej wersji urządzeń zapewnia cichą i lekką pracę, co czyni koszenie przyjemnym i sprawnie przebiegającym procesem. Z kolei kosiarka akumulatorowa STIHL, działająca w ramach AkkuSystem PRO, umożliwia dłuższy czas pracy, a tym samym gwarantuje większą mobilność - działa bez przewodu i bez przerw.

Kosiarka akumulatorowa STIHL - wysokiej klasy sprzęt

Dostępne w ofercie kosiarki akumulatorowe STIHL to skuteczne rozwiązanie dla zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które nie mają wprawy w pielęgnowaniu terenów zielonych. Kosiarka akumulatorowa STIHL zapewnia efektywną i wydajną pracę dzięki swojemu niezawodnemu działaniu. Tego typu sprzęt nie wymaga tradycyjnego zasilania z gniazdka, co zwiększa komfort użytkowania, a także łatwość obsługi sprzętu. Dodatkowo o ulepszonej ergonomii pracy, jaką wyróżniają się kosiarki akumulatorowe STIHL, świadczy możliwość regulowania prędkości urządzeń. Dzięki temu stają się nie tylko bezpieczne, ale również wytrzymałe i dostosowane do różnych warunków pracy.

Kosiarki akumulatorowe STIHL - skuteczne efekty, wygoda użytkowania

Z kosiarkami akumulatorowymi STIHL koszenie może być jeszcze przyjemniejsze! Ciche kosiarki z technologią akumulatorową STIHL są kompaktowe i bardzo poręczne, przez co idealnie nadadzą się do pracy w przydomowym ogrodzie. Szczególnie wygodne w kierowaniu są kosiarki z pojedynczym uchwytem, umożliwiającym również łatwe zdejmowanie kosza. Aby uzyskać jak najlepszą jakość koszenia, warto zaopatrzyć się również w przydatne akcesoria do kosiarek.