• New
Stihl RMA 248 kosiarka akumulatorem AK 20 i ładowarką
search
  • Stihl RMA 248 kosiarka akumulatorem AK 20 i ładowarką
  • Stihl RMA 248 kosiarka akumulatorem AK 20 i ładowarką

Stihl RMA 248 kosiarka akumulatorem AK 20 i ładowarką

1 966,67 zł
Wysyłka do 3 dni roboczych od złożenia zamówienia

Kosiarka akumulatorowa z akumulatorem AK 20 i ładowarką AL 101 w zestawie.

Średnica koszenia 46 cm , kosz 52 litry.

Ilość
W magazynie

  Darmowa dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 zł przy płatności z góry.

  Szeroki wybór metod płatności.

Szybkie przelewy, blik, przy odbiorze, raty

  Fachowa pomoc

Zapraszamy do kontaktu, zawsze staramy się pomóc dobrać najlepsze rozwiązania dla klientów.

OSIARKA AKUMULATOROWA RMA 248 W ZESTAWIE Z AKUMULATOREM AK 30 S I ŁADOWARKĄ AL 101

Podczas pracy w przydomowym ogrodzie kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 248 oferuje ogrodnikom-hobbystom wysoką wydajność i cichą pracę. Może być również stosowana w obszarach wrażliwych na hałas, takich jak tereny zamieszkałe. Dzięki szerokości koszenia wynoszącej 46 cm można efektywnie kosić mniejsze powierzchnie. RMA 248 standardowo wyposażona w nóż wielofunkcyjny, przysłonę do mulczowania i wyrzut boczny nadaje się zarówno do koszenia, jak i mulczowania. Możesz kosić tradycyjnie lub rozprowadzić pokos po trawniku przez wyrzut boczny.

Składany i komfortowy pojedynczy uchwyt kierujący z regulacją wysokości zapewnia wygodne i ergonomiczne prowadzenie kosiarki. Dzięki centralnej regulacji wysokości koszenia można ustawić preferowaną wysokość koszenia na jeden z 7 poziomów w zakresie od 20 mm do 100 mm. Składany kosz na trawę o pojemności 52 l mieści dużą ilość skoszonej trawy, posiada wskaźnik napełnienia i jest łatwy do opróżnienia.

Na stronie czasy pracy i ładowania możesz zobaczyć, ile powierzchni trawnika możesz skosić na jednym ładowaniu akumulatora kosiarki akumulatorowej RMA 248 i jak długo trwa ładowanie.

Wyposażenie i funkcje

Ergonomiczny uchwyt

WYGODNA PRACA I PRZECHOWYWANIE. Wygodny uchwyt kierujący jest zamontowany tylko z jednej strony kosiarki, co ułatwia wyjmowanie kosza na trawę. Wysokość uchwytu kierującego można regulować, dzięki czemu koszenie trawnika jest wygodne i ergonomiczne. Ustawienie go na żądanej wysokości odbywa się bez użycia narzędzi. Dzięki składanemu uchwytowi kierującemu kosiarkę można transportować i przechowywać, wykorzystując do tego celu niewielką przestrzeń.

Zoptymalizowany nóż

ENERGOOSZCZĘDNA PRACA. Dzięki nożom o zoptymalizowanym przepływie kosiarka zużywa mniej energii, umożliwiając koszenie większych obszarów przy użyciu tej samej ilości energii, nawet bez ładowania w przypadku kosiarek akumulatorowych. Noże tną trawę z minimalnym oporem powietrza, co pozwala na optymalne wykorzystanie zgromadzonej energii.

Tryb ECO

ENERGOOSZCZĘDNA PRACA. Po włączeniu trybu Eco prędkość obrotowa silnika kosiarki automatycznie dostosowuje się do rzeczywistego zapotrzebowania na moc. Oznacza to, że kosiarka akumulatorowa zużywa mniej energii i może obsłużyć większy obszar przed ponownym naładowaniem.

Stalowa obudowa

ZAPEWNIA ZWIĘKSZONĄ TRWAŁOŚĆ. Dzięki odpornej na uszkodzenia konstrukcji z blachy stalowej obudowa kosiarki jest wyjątkowo wytrzymała i trwała.

Centralna regulacja wysokości

ZAPEWNIA OPTYMALNE REZULTATY KOSZENIA. Wysokość koszenia trawnika można regulować płynnie w kilku krokach. Skala wskazuje bieżącą wysokość. Centralna regulacja wysokości koszenia umożliwia optymalne dostosowanie koszenia do danego trawnika.

Łożyskowane koła

POPRAWA STEROWNOŚCI. Dzięki solidnym i trwałym lekko toczącym się kołom można łatwo i bez wysiłku utrzymać tor jazdy podczas koszenia trawnika. Lekko toczące się koła są łatwe w manewrowaniu dzięki specjalnemu profilowi, co umożliwia staranną i wygodną pielęgnację trawnika.

Składany kosz na trawę

ŁATWE OPRÓŻNIANIE. Kosiarka jest wyposażona w składany kosz na ściętą trawę, dzięki czemu opróżnianie go jest wyjątkowo łatwe. Wskaźnik poziomu napełnienia sygnalizuje odpowiedni moment na opróżnienie kosza. Przepływ powietrza zapewnia dobre wypełnienie podczas koszenia, dzięki czemu można optymalnie wykorzystać jego pojemność. Boczne listwy kosza odprowadzają powietrze w kierunku podłoża, chroniąc użytkownika przed wirującymi zabrudzeniami.

Uchwyt transportowy

Koszenie z wyrzutem bocznym pozwala na szybkie koszenie dużych trawników, ponieważ ścinki są transportowane bezpośrednio na trawnik i nie jest wymagane opróżnianie kosza.

Funkcja mulczowania

ŁATWY TRANSPORT. Praktyczny uchwyt nośny nad środkiem ciężkości zapewnia wyjątkowo łatwe przenoszenie urządzenia bez jego przechylania.

Ilustracje stanowią zdjęcia przykładowe. Wygląd i konkretne umieszczenie cech wyposażenia na produkcie może – przy tej samej funkcjonalności – odbiegać od ilustracji.

Dane techniczne

Szerokość cięcia51 cm
Wysokość cięcia20 - 100 mm
Regulacja wysokości cięcia7-stopniowa (centralna)
Pojemność kosza na trawę55 l
Napęd3,5 km/h
Typ silnikaEVC 205.0
Pojemność skokowa127 cm³
Moc znamionowa1,8 kW / 2,5 KM
Ciężar32 [kg]
Gwarantowany poziom mocy akustycznej LWA97 dB(A)
Poziom ciśnienia akustycznego mierzony według LpA83 dB(A)
Współczynnik niepewności poziomu ciśnienia akustycznego KpA2 dB(A)
Wibracje ramienia prowadzącego ahw4,4 m/s²
Niepewność wibracji K2,2 m/s²
CO21227 g/kWh

Wyposażenie

  • kosiarka akumulatorowa
  • akumulator AK 20
  • ładowarka AL 101
  • karta gwarancyjna

Uwaga: Silnik kosiarki nie jest zalany olejem

Instrukcja obsługi

Tutaj znajdziesz odpowiednie instrukcje obsługi naszych produktów STIHL.

Zastrzega się prawo do zmian technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego i dodatkowego oraz zmian cen.

WA210111425
4 Przedmioty

Opis

Szerokość koszenia cm
46
Funkcja napędu
nie

Specyficzne kody

ean13
795711869168