Okulary ochronne Stihl

Aktywne filtry

Okulary Stihl to kategoria obejmująca praktyczne środki ochrony osobistej, począwszy od tych z prostą osłoną boczną aż po pełnowymiarowe specjalistyczne okulary ochronne. To obowiązkowe akcesoria dla wszystkich użytkowników korzystających z kos mechanicznych, pił łańcuchowych, myjek i innych urządzeń, które stwarzają ryzyko dostania się szkodliwych elementów do oczu. Okulary Stihl są również dedykowane osobom z wadami wzroku - podczas ich noszenia nie jest konieczne zdejmowanie okularów korekcyjnych.

W naszej ofercie znajdują się różnorodne warianty produktów - okulary Stihl dostępne są zarówno w wersjach bezbarwnych, jak i przyciemnianych oraz barwionych. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie ochrony nie tylko przed opiłkami, ale również promieniowaniem UV oraz zadrapaniami. Ponadto okulary Stihl nie zachodzą parą oraz posiadają miękkie, wygodne końcówki - z tego powodu gwarantują pełne bezpieczeństwo i komfort pracownika.

Okulary Stihl i inne środki ochrony w atrakcyjnej ofercie sklepu Centrum

Okulary Stihl zapewniają pełne pole widzenia, a dzięki zastosowaniu odpornych materiałów są niezwykle użyteczne przy wykonywaniu różnorodnych prac. Oprócz tego warto zadbać o inne elementy zapewniające bezpieczeństwo - na stronie autoryzowanego dealera Centrum można znaleźć również profesjonalne obuwie ochronne Stihl, nauszniki przeciwhałasowe, hełmy ochronne oraz wiele innych. Skorzystaj z niezawodnych rozwiązań producenta Stihl już teraz!