Filtruj według

Cena

Cena

 • 18,00 zł - 1 230,00 zł

Kategorie

Kategorie

Środki ochrony osobistej

Subcategories

 • Odzież ochronna do pracy w lesie
 • Odzież przeciwdeszczowa
  Najwyższy poziom ochrony przed deszczem wiatrem i śniegiem. Nieprzemakalna odzież robocza ADVANCE i RAINTEC to gwarancja najlepszej jakości materiałów i dbałość o każdy szczegół wykończenia.
 • Odzież robocza
  <p>Praca w ogrodzie lub lesie - to z myślą o tym powstały powyższe produkty marki Stihl. <b>Odzież robocza przeznaczona jest zarówno dla osób wykonujących te prace okazjonalnie, jak i dla profesjonalnych drwali i ogrodników</b>. Jest szczególnie ważna przy użytkowaniu urządzeń tnących jak <a href="https://centrum-centrum.pl/4003-kosy-mechaniczne-stihl">kosy mechaniczne Stihl</a> lub <a href="https://centrum-centrum.pl/4002-pily-lancuchowe-stihl">piły łańcuchowe Stihl</a>. Odzież robocza charakteryzuje się bardzo szerokim zastosowaniem, dlatego z pewnością docenią ją wszystkie osoby wykonujące pracę na świeżym powietrzu.</p> <p></p> <p>W kategorii tej znajdują się m.in. <b>praktyczne <a href="https://centrum-centrum.pl/4114-spodnie-ochronne">spodnie ochronne</a></b>,<b> <a href="https://centrum-centrum.pl/4116-szelki-i-pasy">szelki i pasy</a> </b>oraz<b> <a href="https://centrum-centrum.pl/4117-odziez-termoaktywna">odzież termoaktywna</a></b> - wszystkie wykonane przez renomowanego producenta Stihl. Odzież robocza dostępna na tej stronie wytrzymuje <b>najtrudniejsze warunki atmosferyczne</b> i nie niszczy się nawet przy częstym użytkowaniu. Ponadto dzięki wykorzystaniu lekkich włókien oraz elastycznych wstawek ubrania te <b>nie krępują ruchów</b>, zapewniając pełną swobodę podczas obsługi ciężkich urządzeń.</p> <h3>Stihl - odzież robocza stworzona do zadań specjalnych</h3> <p><b>Starannie dobrane materiały</b> i <b>dbałość o szczegóły</b> sprawiają, że odzież ochronna Stihl zapewnia stuprocentowe wsparcie w różnych warunkach - skutecznie chroni przed wilgocią, zimnem i opadami a ponadto umożliwia odpowiedni poziom wentylacji w trakcie cieplejszych dni. Dzięki temu możesz w pełni skupić się na swoich zadaniach.</p> <p></p> <p>Odzież robocza jest niezwykle istotna w trakcie pracy z różnymi urządzeniami. <b>Aby zapewnić sobie pełną ochronę, warto wyposażyć się również w inne <a href="https://centrum-centrum.pl/4011-srodki-ochrony-osobistej">środki ochrony osobistej</a></b>. Z tego powodu w ofercie autoryzowanego dealera Centrum znajdziesz również niezawodne <a href="https://centrum-centrum.pl/4061-obuwie-ochronne">obuwie ochronne</a>, <a href="https://centrum-centrum.pl/4118-helmy-ochronne">hełmy ochronne</a>, nauszniki przeciwhałasowe czy <a href="https://centrum-centrum.pl/4121-okulary-ochronne-stihl">okulary ochronne Stihl</a>. Nie czekaj i zadbaj bezpieczeństwo oraz komfort pracy już teraz!</p> <p></p>
 • Rękawice okulary hełmy nauszniki
 • Obuwie ochronne
  Stabilność i dokładna ochrona. Do prac w ogrodzie na budowie i w warsztacie. Zastosowano materiały wysokiej jakości.

Aktywne filtry

-----------

Środki ochrony osobistej

Okulary ochronne hełmy i nauszniki przeciwhałasowe ochrona przed przecięciem komfortowa odzież robocza doskonałe rękawice solidne buty - STIHL oferuje znakomite środki ochrony indywidualnej odpowiednie do każdej sytuacji. Od stóp do głów. Aby wykonać zadanie w pełnej koncentracji i poczuciu komfortu.