Urządzenia wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody

Subcategories

....
 • Klasa kompakt bez podgrzewania
  <p>Klasa kompakt – urządzenia wygodne mobilne i wielofunkcyjne. Wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące tej klasy cechuje wysoka efektywność kompaktowe wymiary i niewielki ciężar. Do szybkiego i dokładnego czyszczenia w rolnictwie motoryzacji transporcie.</p>
 • Klasa super bez podgrzewania
  Klasa super – do ciężkich prac. Właściwy wybór do codziennego usuwania dużych ilości zanieczyszczeń w ciężkich warunkach pracy – w budownictwie rolnictwie zakładach komunalnych.
 • Klasa średnia bez podgrzewania
  Klasa średnia – wydajność i wszechstronność. Urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher klasy średniej o dużej wydajności tłoczenia i wysokim ciśnieniu zapewnią oczekiwane rezultaty czyszczenia nawet w przypadku uciążliwego brudu.
 • Klasa mobilna
  Klasa mobilna. Kompaktowe lekkie i mobilne urządzenia wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody. Mogą pracować zarówno w pionie jak i w poziomie.
 • Urządzenia wysokociśnieniowe Classic
  Cold water classic High-pressure cleaners in the cold water classic range feature powerful and reliable crankshaft pumps with ceramic pistons. These machines are durable and robust and offer maintenance-friendly access to all relevant components.
 • Klasa specjalistyczna bez podgrzewania wody
  <p>Przeznaczone do pracy w uciążliwych warunkach i trudnym terenie. Urządzenia tej klasy są szczególnie przystosowane do pracy w trudnym terenie i usuwania bardzo ciężkich zanieczyszczeń. Urządzenia są zwrotne i dostosowane do podnoszenia dźwigiem.</p>
 • Wielofunkcyjne urządzenie myjące
  Nowa technologia czyszczenia pomieszczeń sanitarnych i kuchennych.
 • Z silnikiem spalinowym
  <p><span>Urządzenia wysokociśnieniowe zasilane spalinowo i z podgrzewaniem wody przeznaczone są do prac czyszczących w miejscach bez dostępu do sieci elektrycznej.</span></p>

Aktywne filtry

-----------

Urządzenia wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody

Kompaktowe i wszechstronne. Czyszczenie urządzeń pojazdów fasad: dzięki wysokiemu ciśnieniu i dużej wydajności tłoczenia. Myjki wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody usuną uporczywe zabrudzenia.