Filtruj według

Cena

Cena

  • 899,00 zł - 3 699,00 zł

Pilarki akumulatorowe Stihl

Subcategories

....

Aktywne filtry

Pilarki akumulatorowe Stihl

Piły akumulatorowe STIHL to sprzęt znanego i cenionego producenta, który od lat zaopatruje klientów w przydatne i niezawodne pilarki łańcuchowe. Podobnie jak dostępne w ofercie piły elektryczne Stihl lub piły spalinowe Stihl, cechują się wysoką jakością wykonania i skutecznym działaniem, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Pilarki akumulatorowe STIHL mają lekką budowę, która sprawia, że są swobodne w użytkowaniu. Ponadto dobrze nadadzą się do wykonywania prac na terenach miejskich.

Pilarki akumulatorowe STIHL - wysokiej klasy sprzęt

Pilarki akumulatorowe STIHL są przeznaczone do pielęgnacji drzew na terenach wymagających zachowania ciszy bez konieczności stosowania ochronników słuchu. Niskie natężenie emitowanych dźwięków i spalin sprawiają również, że pilarki akumulatorowe STIHL będą przyjazne środowisku. Piła STIHL akumulatorowa, podobnie ja pilarki spalinowe, jest mobilnym, a więc poręcznym sprzętem, co stanowi jedną z ich podstawowych zalet. Dodatkowym atutem jest nieskomplikowana obsługa sprzętu, a także niewielkie wibracje w trakcie jego użytkowania. Porządne naładowanie akumulatora sprawia natomiast, że piły akumulatorowe STIHL nadają się do długotrwałej i skomplikowanej pracy.

Sprawdź również inne narzędzia tego producenta, w tym sprawdzone nożyce do żywopłotówkosy mechaniczne lub kosiarki ogrodowe.