Filtruj według

Cena

Cena

  • 140,00 zł - 4 399,00 zł

Kosiarki Honda IZY

Subcategories

Aktywne filtry

Kosiarki Honda IZY

Kosiarki Honda IZY to sprawdzony produkt na rynku, który wyróżnia się ze względu na łatwość obsługi, serwisowania, a także zwiększenie komfortu w trakcie koszenia trawy. Lekkość i porządna jakość wykonania sprzętu sprawia, że Honda IZY umożliwia dotarcie do najbardziej ukrytych zakamarków ogrodu. Efektywna praca i dbanie o estetyczny wygląd przestrzeni to tylko jedne z nielicznych zalet, jakie posiada model IZY. Wśród podstawowych cech sprzętu można wskazać na dobrą wentylację, cichą pracę i zastosowanie nowoczesnej technologii, która nie emituje zanieczyszczeń.

Kosiarki Honda IZY - gwarancja dobrych efektów

Na naszej stronie dostępne są modele kosiarek Honda IZY, o szerokości roboczej 41,46 lub 53 cm. Urządzenia zostały wyposażone w najnowszej generacji czterosuwową, jednocylindrową, górnozaworową jednostkę napędową z funkcją automatycznego ssania HONDA GCV 160 o mocy 4,4 KM. Dodatkowo kosiarki serii IZY są dostępne w wersjach z napędem lub bez. Dzięki zastosowaniu nowych noży tnących i modyfikacji kanałów odprowadzających pokos o ponad 30% model IZY skutecznie zmniejsza emisję hałasu. Z kolei dodatkowe kanały wentylujące znacznie ulepszają efektywność zbioru ściętej trawy.

Honda IZY - do jakich zadań się sprawdzi?

Zastosowanie nowego silnika z układem automatycznego ssania uprościło obsługę do tego stopnia, że Honda IZY nie posiada manetki ssania ani dźwigni regulacji obrotów. Silnik podczas koszenia pracuje z fabrycznie ustawioną optymalną prędkością i mocą.

Wszystkie kosiarki IZY posiadają system bezpieczeństwa Blade Brake. Dużą wagę w procesie projektowym położono na nowoczesny design, kolorystykę i detale. Harmonijne połączenie praktycznych rozwiązań technicznych i nowoczesnego wyglądu czynią nowe kosiarki Honda IZY niezawodnymi, cichymi i efektywnymi maszynami. Na korzyść urządzenia przemawia również dokładność i precyzja wykonania.