Kosiarki Honda IZY

Aktywne filtry

Kosiarki Honda IZY to sprawdzony produkt na rynku, który wyróżnia się ze względu na łatwość obsługi, serwisowania, a także zwiększenie komfortu w trakcie koszenia trawy. Lekkość i porządna jakość wykonania sprzętu sprawia, że Honda IZY umożliwia dotarcie do najbardziej ukrytych zakamarków ogrodu. Efektywna praca i dbanie o estetyczny wygląd przestrzeni to tylko jedne z nielicznych zalet, jakie posiada model IZY. Wśród podstawowych cech sprzętu można wskazać na dobrą wentylację, cichą pracę i zastosowanie nowoczesnej technologii, która nie emituje zanieczyszczeń.

Wszystkie kosiarki IZY posiadają system bezpieczeństwa Blade Brake. Dużą wagę w procesie projektowym położono na nowoczesny design, kolorystykę i detale. Harmonijne połączenie praktycznych rozwiązań technicznych i nowoczesnego wyglądu czynią nowe kosiarki Honda IZY niezawodnymi, cichymi i efektywnymi maszynami. Na korzyść urządzenia przemawia również dokładność i precyzja wykonania.

Kosiarki spalinowe Honda IZY - gwarancja dobrych efektów

Na naszej stronie dostępne są modele kosiarek spalinowych Honda IZY, o szerokości roboczej 41,46 lub 53 cm. Każda kosiarka spalinowa Honda IZY posiada silnik Honda GCVx, który zapewnia wyjątkową moc oraz niezawodność, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego poziomu hałasu i emisji spalin. Urządzenia zostały wyposażone w najnowszej generacji czterosuwową, jednocylindrową, górnozaworową jednostkę napędową z funkcją automatycznego ssania HONDA GCV 160 o mocy 4,4 KM.

Dodatkowo kosiarki serii IZY są dostępne w wersjach z napędem lub bez. Dzięki zastosowaniu nowych noży tnących i modyfikacji kanałów odprowadzających pokos o ponad 30% model IZY skutecznie zmniejsza emisję hałasu. Z kolei dodatkowe kanały wentylujące znacznie ulepszają efektywność zbioru ściętej trawy. Kosiarki Honda IZY wyróżniają się na tle konkurencji dzięki swojej budowie, która gwarantuje łatwość manewrowania i komfort użytkowania. Niezależnie od wielkości Twojego ogrodu, kosiarka Honda IZY sprawdzi się doskonale w szybkim i precyzyjnym cięciu trawy na każdym kroku.

Honda IZY - do jakich zadań się sprawdzi?

Zastosowanie nowego silnika z układem automatycznego ssania uprościło obsługę do tego stopnia, że Honda IZY nie posiada manetki ssania ani dźwigni regulacji obrotów. Silnik podczas koszenia pracuje z fabrycznie ustawioną optymalną prędkością i mocą.

Inwestycja w kosiarkę spalinową Honda IZY to gwarancja satysfakcji na lata. Wysoka jakość wykonania i trwałość komponentów sprawiają, że urządzenie będzie służyć przez długie sezony, minimalizując potrzebę częstych napraw czy wymiany sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą modeli z serii Honda IZY, a w razie wątpliwości - kontaktu z naszym zespołem. Polecamy również inne urządzenia do pielęgnacji zieleni w naszej ofercie: kosiarki traktorkowe Honda, roboty koszące Honda Miimo oraz czterosuwowe kosy Honda.