Filtruj według

Cena

Cena

  • 102 459,00 zł - 131 303,00 zł

Czyszczenie suchym lodem

Subcategories

....

Aktywne filtry

Czyszczenie suchym lodem

Maszyny do czyszczenia suchym lodem to innowacyjny sposób na łagodne usuwanie uciążliwego brudu z powierzchni – przy pomocy granulatu suchego lodu. Główną zaletą jest brak konieczności demontowania linii produkcyjnych oraz suszenia maszyn po przeprowadzeniu czyszczenia. Z tego powodu urządzenia do czyszczenia suchym lodem to idealne rozwiązania dla utrzymania porządku i sprawnego działania wielu zakładów. 

Jakie zabrudzenia mogą usunąć maszyny do czyszczenia suchym lodem marki Karcher? Możliwości jest wiele - najczęściej stosuje się je do niwelowania silikonu, gumy oraz tłustych plam z oleju. Świetnie poradzą sobie również z żywicą, smołą, woskiem i różnorodnymi farbami. Urządzenia te cechują się w pełni bezpiecznym działaniem, które nie pozostawia zarysowań na czyszczonych elementach. Ponadto czyszczenie suchym lodem niweluje ryzyko powstania korozji i nie wymaga używania detergentów. To niezwykle bezpieczne i proekologiczne rozwiązania!

Maszyny do czyszczenia suchym lodem w ofercie sklepu Centrum

Urządzenia do czyszczenia suchym lodem w sklepie Centrum to gwarancja niezwykłej skuteczności działania. Na tej stronie dostępne są modele o ergonomicznej budowie i przemyślanych projektach, które umożliwiają łatwą, intuicyjną obsługę. Ponadto maszyny te posiadają bezpieczny wyrzut resztek suchego lodu, co uniemożliwia kontakt z granulkami. A wygodne koła i uchwyty zapewniają wygodny transport.

Karcher to jeden z niekwestionowanych liderów na rynku rozwiązań czyszczących - koniecznie sprawdź również inne praktyczne produkty jak szorowarki automatyczne Karcher Professional, zamiatarki Karcher Professional oraz myjnie cystern i zbiorników. Zapraszamy!