Filtruj według

Cena

Cena

 • 18,00 zł - 225,00 zł

Kategorie

Kategorie

Rękawice okulary hełmy nauszniki

Subcategories

 • Hełmy ochronne
  Podczas pracy w lesie urządzeniami mechanicznymi istnieje niebezpieczeństwo obrażeń głowy dlatego należy ją odpowiednio zabezpieczyć. Doskonałe zabezpieczenie gwarantują komfortowe hełmy STIHL. W ofercie znajdują się różne warianty kombinacji osłon twarzy i nauszników przeciwhałasowych.
 • Osłona twarzy/słuchu
  Profesjonalista musi ufać swoim zmysłom dlatego podczas pracy z urządzeniami mechanicznymi należy odpowiednio zabezpieczać oczy i uszy. Sprawdzone w praktyce: kombinacje osłon twarzy/ słuchu z możliwością indywidualnej regulacji. Tłumią odgłos pracy silnika i chronią oczy i twarz przed wiórami odłamkami i kamykami.
 • Nauszniki przeciwhałasowe
  Nauszniki przeciwhałasowe dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika.
 • Okulary ochronne Stihl
  STIHL oferuje szeroki asortyment okularów ochronnych począwszy od tych z prostą osłoną boczną aż po pełnowymiarowe specjalistyczne okulary ochronne.
 • Rękawice ochronne Stihl
  Każde narzędzie nie jest tak dobre jak ręka które je prowadzi. Wiemy to również my - dlatego oferujemy dokładnie taką ochronę rąk jakiej potrzebujecie: wysokiej jakości rękawice robocze STIHL z wkładką antyprzecięciową wodoodporne wiatroszczelne ocieplane zabezpieczające przed przebiciem kolcami czy odporne na działanie oleju. Wszystkie zapewniają dobry chwyt i wysoki komfort noszenia.

Aktywne filtry

-----------

Rękawice okulary hełmy nauszniki