Filtruj według

Cena

Cena

  • 689,00 zł - 2 799,00 zł

Pilarki elektryczne Stihl

Subcategories

Aktywne filtry

Pilarki elektryczne Stihl

Dostępne w ofercie piły łańcuchowe to urządzenia renomowanej i cenionej na rynku marki STIHL - pilarka elektryczna to jedna z możliwości zakupu profesjonalnego sprzętu do swojej kolekcji. Piły elektryczne STIHL charakteryzują się lekkością, niezwykłą precyzją i trwałością, dzięki czemu mogą posłużyć przez wiele lat i zapewnić zadowalające efekty. Z kolei mocny silniki urządzenia sprawia, że pilarka STIHL - elektryczna - cechuje się dużą wydajność cięcia. Wszystkie modele zostały wyposażone w hamulec piły łańcuchowej QuickStop Super. Oprócz tego pił elektryczne STIHL mogą być stosowane zarówno przez doświadczonych użytkowników, jak i początkujących majsterkowiczów.

STIHL - pilarka elektryczna i jej podstawowe zalety

Profesjonalne pilarki elektryczne STIHL to urządzenia zasilane energią elektryczną, przy czym są niezwykle komfortowe w użyciu. Na korzyść tego typu urządzeń przemawia również niski koszt eksploatacji, a także łatwa obsługa sprzętu. Podczas swojej pracy piły elektryczne STIHL nie emitują spalin, pracują wydajnie, a przy tym wyróżniają się niewielką wagą. W dodatku oferowany sprzęt cechuje się niewielkim poziomem wibracji w trakcie pracy.

Piły elektryczne STIHL - szerokie możliwości sprzętu

Pilarki elektryczne STIHL to niezawodne, skuteczne i sprawdzone na rynku urządzenia. Idealnie nadają się do zastosowania w zamkniętych pomieszczeniach np. do prac budowlanych i wykończeniowych. Z kolei przy obróbce materiału dobrze sprawdzi się piła elektryczna do drewna - STIHL to sprawdzony wybór także dla osób, pracujących m.in. w profesjonalnych warsztatach stolarskich.