Filtruj według

Cena

Cena

  • 309,00 zł - 820,00 zł

Podkaszarki i kosy elektryczne

Subcategories

Aktywne filtry

Podkaszarki i kosy elektryczne

W każdym ogrodzie znaleźć można miejsca które są trudno dostępne dla tradycyjnej kosiarki. Mogą to być narożniki i krawędzie trawnika powierzchnie wzdłuż murów lub pod ławkami ogrodowymi. W takiej sytuacji przydatne stają się podkaszarki i kosy elektryczne STIHL, które nadadzą trawnikowi ostatni szlif. Kosy elektryczne Stihl sprawiają, że koszenie przestaje być problemem, niezależnie układu twojego ogrodu.

Wybierając urządzenie, jakim jest podkaszarka elektryczna Stihl, możesz skutecznie zadbać o wygląd twojego trawnika przy jednoczesnej dbałości o środowisko. Kosy elektryczne Stihl zostały wyposażone w wydajne i ciche silniki, dzięki czemu możliwe jest użytkowanie bez przekraczania komfortowego poziomu głośności oraz emitowania szkodliwych spalin. Ponadto lekka i poręczna budowa wraz z prostą obsługą sprawiają, że koszenia mogą podejmować się nawet niedoświadczeni ogrodnicy. Podkaszarka Stihl elektryczna to gwarancja zdrowego trawnika!

Sprawdź podkaszarki i kosy elektryczne Stihl w ofercie dealera Centrum!

Podkaszarki elektryczne Stihl dostępne w ofercie autoryzowanego dealera Centrum charakteryzują się zróżnicowaną mocą silników oraz praktycznymi zabezpieczeniami w postaci zderzaków dystansowych czy zaczepów przewodu elektrycznego. Dzięki temu możemy zadbać nie tylko o własne bezpieczeństwo, ale również dobry stan pobliskich drzew i innych obiektów. Kosa elektryczna Stihl to niezastąpione urządzenie w każdym ogrodzie.

Podkaszarki elektryczne Stihl to nie jedyne praktyczne narzędzia do pielęgnacji trawnika w naszym serwisie - zapraszamy również do odwiedzenia takich produktów jak opryskiwacze Stihl, roboty koszące Stihl oraz nożyce do żywopłotów Stihl.