Informujemy, że nasze Centrum jest otwarte. Pracujemy zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Jednocześnie mogą Państwo zamówić zakupiony u nas sprzęt pod Państwa drzwi w sposób bezpieczny i nie stwarzający ryzyka zarażeniem Covid-19. Oferujemy również możliwość przeszkolenia Państwa w temacie używania sprzętu pod Państwa domem, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa.
Menu

Promocje

Zbiornik Brak produktów w tej kategorii

Specjalne przepisy i wymagania obowiązują podczas profesjonalnego czyszczenia zbiorników i cystern. Dzięki nowej serii Kärcher TankPro, która jest dokładnie dopasowana do technologii maszyn, oferujemy idealne rozwiązanie dla wszystkich wymogów czyszczenia. Nic nie jest dla nas za wiele - te produkty TankPro oferują naszym klientom rozwiązanie id...

Specjalne przepisy i wymagania obowiązują podczas profesjonalnego czyszczenia zbiorników i cystern. Dzięki nowej serii Kärcher TankPro, która jest dokładnie dopasowana do technologii maszyn, oferujemy idealne rozwiązanie dla wszystkich wymogów czyszczenia. Nic nie jest dla nas za wiele - te produkty TankPro oferują naszym klientom rozwiązanie idealnie dopasowane do ich indywidualnych wymagań. Wszystkie produkty są wysoko skoncentrowane, a zatem szczególnie ekonomiczne i wydajne. Jesteśmy w pełni świadomi naszej odpowiedzialności wobec ludzi, urządzeń i środowiska i nie stosujemy żadnych substancji szkodliwych dla środowiska i zdrowia przy zachowaniu najwyższej jakości.

Więcej
Porównaj