Pompy Karcher

Aktywne filtry

Solidne i trwałe. Pompy Kärcher umożliwiają pobieranie wody z alternatywnych źródeł (oczek wodnych beczek zbiorników na deszczówkę czy studni) a następnie jej transport i zasilanie różnorodnych punktów odbioru. Jest to nie tylko ekonomicznie opłacalne ale także wysoce przyjazne dla środowiska. Pompy Karcher to sprawdzone rozwiązanie zarówno do nawadniania roślin w ogrodzie jak i dostarczania wody do sprzętu w domu (jak pralki czy WC).

Pompy Karcher cechują się różnorodnością zastosowań - w ofercie tego producenta znajdują się m.in. pompy do beczek, pompy zanurzeniowe oraz pompy głębinowe. Każde z tych urządzeń jest wysoce wytrzymałe, dzięki czemu będą niezawodne w każdych warunkach atmosferycznych. Idealnie sprawdzą się również podczas osuszania zalanych pomieszczeń, oczek wodnych czy basenów. W zależności od przeznaczenia, pompy Karcher skutecznie przepompują wodę z punktu A do punktu B.

Sprawdź niezawodne pompy Karcher już teraz!

Wyprodukowane z trwałych materiałów, pompy Karcher spełniają najbardziej rygorystyczne normy wytrzymałości i bezpieczeństwa. Wysoki przepływ wody przy niewielkim zużyciu energii elektrycznej sprawiają, że urządzenia te zaspokoją wymagania każdego użytkownika.

Zachęcamy również do sprawdzenia innych praktycznych produktów w sklepie Centrum jak zamiatarki Karcher Professional i szorowarki automatyczne Karcher Professional. Czekamy na Ciebie!