Filtruj według

Cena

Cena

  • 350,00 zł - 1 799,00 zł

Kategorie

Kategorie

Pompy Karcher

Subcategories

  • Pompy ciśnieniowe
    Idealne do nawadniania. Pompy Home & Garden przeznaczone są do wykorzystywania wody z alternatywnych źródeł (cystern studni naturalnych źródeł zbiorników na deszczówkę) w domu i w ogrodzie. Urządzenia mogą jednocześnie zasilać punkty odbioru w domu (pralka WC) jak i w ogrodzie (podlewanie roślin).
  • Pompy zanurzeniowe
    W sytuacjach awaryjnych i na co dzień. Pompy zanurzeniowe Kärcher to urządzenia przeznaczone do wypompowywania czystej lub brudnej wody (w zależności od modelu). Pompy do wody brudnej są szczególnie przydatne podczas osuszania zalanych pomieszczeń czy opróżniania oczek wodnych (np. przed zimą) z kolei pompy do wody czystej idealnie nadają się do opróżniania basenów wypompowywania wody ze zbiorników na deszczówkę czy opróżniania beczek.

Aktywne filtry

Pompy Karcher

Solidne i trwałe. Pompy Kärcher umożliwiają pobieranie wody z alternatywnych źródeł (oczek wodnych beczek zbiorników na deszczówkę czy studni) a następnie jej transport i zasilanie różnorodnych punktów odbioru. Jest to nie tylko ekonomicznie opłacalne ale także wysoce przyjazne dla środowiska. Pompy Karcher to sprawdzone rozwiązanie zarówno do nawadniania roślin w ogrodzie jak i dostarczania wody do sprzętu w domu (jak pralki czy WC).

Pompy Karcher cechują się różnorodnością zastosowań - w ofercie tego producenta znajdują się m.in. pompy do beczek, pompy zanurzeniowe oraz pompy głębinowe. Każde z tych urządzeń jest wysoce wytrzymałe, dzięki czemu będą niezawodne w każdych warunkach atmosferycznych. Idealnie sprawdzą się również podczas osuszania zalanych pomieszczeń, oczek wodnych czy basenów. W zależności od przeznaczenia, pompy Karcher skutecznie przepompują wodę z punktu A do punktu B.

Sprawdź niezawodne pompy Karcher już teraz!

Wyprodukowane z trwałych materiałów, pompy Karcher spełniają najbardziej rygorystyczne normy wytrzymałości i bezpieczeństwa. Wysoki przepływ wody przy niewielkim zużyciu energii elektrycznej sprawiają, że urządzenia te zaspokoją wymagania każdego użytkownika.

Zachęcamy również do sprawdzenia innych praktycznych produktów w sklepie Centrum jak zamiatarki Karcher Professional i szorowarki automatyczne Karcher Professional. Czekamy na Ciebie!