Informujemy, że nasze Centrum jest otwarte. Pracujemy zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Jednocześnie mogą Państwo zamówić zakupiony u nas sprzęt pod Państwa drzwi w sposób bezpieczny i nie stwarzający ryzyka zarażeniem Covid-19. Oferujemy również możliwość przeszkolenia Państwa w temacie używania sprzętu pod Państwa domem, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa.
Menu

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Odkurzacze uniwersalne Professional W kategorii jest 2 produktów

  Podkategorie

  • Klasa Tact

   Odkurzacze Karcher Professional przeznaczone w szczególności do usuwania dużych ilości drobnego i bardzo drobnego pyłu oraz pracy z elektronarzędziami.

  • Klasa Ap

   Uniwersalne proste i niedrogie odkurzacze Karcher Professional do pracy na mokro i sucho.

  • Klasa Standard

   Odkurzacze Karcher klasy Standard zaprojektowane z myślą o usuwaniu dużych ilości cieczy oraz grubych zanieczyszczeń.

  • Odkurzacze do pyłów niebezpiecznych

   Profesjonalne odkurzacze Karcher do pyłów niebezpiecznych. Do bezpiecznego usuwania zagrażających zdrowiu pyłów firma Kärcher opracowała odkurzacze na mokro i sucho zgodne z międzynarodowymi przepisami bezpieczeństwa.

  • Odkurzacze specjalistyczne Karcher

   Specjalistyczne Odkurzacze Karcher Professional. Odkurzacze specjalnie przeznaczone do prac porządkowych w piekarniach i dla straży pożarnej. Urządzenia wymagają podłączenia specjalistycznego wyposażenia.

  Wyświetlone 1 - 2 z 2 produktów

  Szeroki asortyment odkurzaczy uniwersalnych Kärcher jest rezultatem wieloletniego doświadczenia oraz lekcji jakich udzielają nam użytkownikcy. To dzięki utrzymywaniu stałych kontaktów z odbiorcami naszych urządzeń jesteśmy w stanie nieustannie je usprawniać kierując się potrzebą klienta.

  Porównaj