Systemy nawadniania Karcher

Subcategories

....
 • Pistolety i spryskiwacze
  Pistolety i spryskiwacze znacznie ułatwiają podlewanie skutecznie zastepując nieporęczną i ciężką konewkę. Po zamontowaniu na wężu ogrodowym rozpraszają strumień wody który nie uszkadza roślin i nie wypłukuje ziemi. Wielofunkcyjny pistolet spryskujący Premium posiada cztery tryby kształtu strumienia a obrotowa rączka dostosowuje się do indywidualnych preferencji. Elementy metalowe wzmacniają i zwiekszają żywotność naszych pistoletów a plastikowe - komfort użytkowania. Najwyższa jakość wszystkich spryskiwaczy i pistoletów Kärcher gwarantuje ich trwałość i niezawodność.
 • Przyłącza
  Uniwersalne szybkozłącza Kärcher pasują do węży ogrodowych o trzech najbardziej popularnych średnicach: 1/2” 5/8” i 3/4”. Wszystkie modele szybkozłaczy dostępne są w wersjach z Aqua Stop i bez. Modele Premium i Plus wyposażono w antypoślizgową wyproœfilowaną powierzchnię zacisku ułatwiającą obsługę. Wszystkie szybkozłącza są w pełni kompatybilne z ogrodowymi akcesoriami Kärcher.
 • Zraszacze
  <p>Zraszacze Kärcher – pełne użytecznych pomysłów. Powyższe <a href="https://centrum-centrum.pl/6093-systemy-nawadniania-karcher">systemy nawadniania Karcher</a> to idealne rozwiązanie do każdego ogrodu. Dzięki przesłonie chroniącej przed zamoczeniem można je dowolnie ustawiać bez zamoczenia. Wszystkie modele są kompatybilne z systemami dostępnymi na rynku i można podłączyć do węża ogrodowego. Zraszacze Karcher z powodzeniem pomogą zadbać o każdą część Twojego ogrodu!</p> <p></p> <p>Dzięki różnorodnej ofercie modeli zraszacze Karcher można wykorzystać na każdym terenie - zarówno na niewielkich, jak i rozległych działkach. Jest o zasługa przede wszystkim praktycznych szpili, które odpowiadają za stabilne umiejscowienie, również na pochyłych powierzchniach. To jednak nie koniec zalet - zraszacze Karcher wyposażone zostały również w praktyczną regulację wydatku wody. Dodatkowo umożliwiono wygodne dostosowanie szerokości spryskiwania. </p> <h2>Zraszacze Karcher - praktyczne rozwiązania w nawadnianiu ogrodów</h2> <p>Szeroka gama produktów pozwala na dobranie urządzenia według indywidualnych preferencji - w kategorii tej znajdą Państwo zraszacze Karcher pulsacyjne, oscylacyjne, cyrkulacyjne oraz wielofunkcyjne. Każde z nich zapewnia inne korzyści, które spełnią wymagania nawet najtrudniejszych w pielęgnacji ogrodów.</p> <p></p> <p>Skorzystaj z atrakcyjnej ofert produktów nawadniających marki <a href="https://centrum-centrum.pl/6-karcher">Karcher</a>! Jeśli chcesz zapewnić bezproblemowe działanie zraszaczy ogrodowych, koniecznie sprawdź również nasze <a href="https://centrum-centrum.pl/6107-weze">węże</a>, <a href="https://centrum-centrum.pl/6104-pistolety-i-spryskiwacze">pistolety i spryskiwacze</a>, <a href="https://centrum-centrum.pl/6105-przylacza">przyłącza</a> oraz produkty odpowiadające za <a href="https://centrum-centrum.pl/6108-automatyczne-nawadnianie">automatyczne nawadnianie</a>. Zapraszamy!</p> <p></p>
 • Kärcher Rain System™
  Deszcz na zamówienie! Kärcher Rain System® może zostać doskonale wpasowany w istniejące trawniki krzewy czy grządki. Woda jest dostarczana dokładnie do miejsc które jej potrzebują. Dzięki temu oszczędzasz wodę i chronisz środowisko. System łaczy zalety węży kroplujących i tradycyjnego nawadniania. Pracuje z wodą podawaną pod ciśnieniem do maks. 4 bar weżami PVC 1/2” oraz dyszami kroplującymi i spryskującymi. Do systemu można zamontować reduktor który chroni dysze przed zbyt wysokim ciśnieniem oraz fiœltr który skutecznie wyłapuje zanieczyszczenia mogące znajdować się w wodzie. Kärcher Rain System® jest wysoce elastyczny dzięki czemu można go łatwo dostosować do każdego ogrodu.
 • Przechowywanie węży i wózki na węże
  Większa mobilność mniej ciągnięcia i szarpania się z wężem. Wóżki na węże Kärcher uproszczą wszystkie prace ogrodowe związane z podlewaniem. Duże koła gwarantują łatwość prowadzenia wózka po nierównej nawierzchni. Mocna korba i stabilna pozycja wózka ułatwia płynne zwijanie i nawijanie węża ogrodowego.
 • Węże
  <p>Mobilne i wygodne w każdym ogrodzie. Wózki na węże ogrodowe to akcesoria przeznaczone do wygodnego transportu przechowywania i użytkowania węży. Ułatwiają ich zwijanie i rozwijanie zapobiegając plątaniu się i zaginaniu węży i tym samym przedłużając ich żywotność. Wszystkie wózki są kompatybilne z wężami ogrodowymi i akcesoriami do nawadniania Kärcher.</p>
 • Automatyczne nawadnianie
  Automatyczne nawadnianie Twojego ogrodu. Nawet będąc na wakacjach nie musisz martwić się o nawadnianie ogrodu. Moduły sterujące nawadnianiem aktywują się automatycznie dokładnie według zaprogramowanego planu.

Aktywne filtry

-----------

Systemy nawadniania Karcher

Niezawodne i trwałe. Rośliny do życia potrzebują wody. Dlatego jeśli chcesz by twój ogród zachwycał pięknem zieleni skorzystaj z akcesoriów nawadniających Kärcher. Bogata oferta spryskiwaczy pistoletów spryskujących zraszaczy węży ogrodowych i adapterów zadowoli każdego ogrodnika. Wszystkie modele akcesoriów do nawadniania są kompatybilne dzięki praktycznemu systemowi łączenia click.