Serwis urządzeń Honda

Centrum zajmuje się nie tylko sprzedażą urządzeń. Na rynku jesteśmy obecni również jako autoryzowany serwis Honda. Obeznanie w pracy z markowym sprzętem od renomowanych producentów czyni nasz serwis godnym zaufania!

Serwis Honda Wrocław

Autoryzowany serwis Honda przeprowadza kompleksowe usługi na urządzeniach marki Honda i Honda Marine. Zajmujemy się przeglądami okresowymi i naprawą silników spalinowych, silników zaburtowych, agregatów prądotwórczych, motopomp i kosiarek itp.

Nasz serwis Honda znajdujący się w okolicach Wrocławia zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy dysponują specjalistycznym sprzętem do wykonywania pełnego zakresu określonych prac. Przed każdym zleceniem, Klient otrzymuje informacje na temat przewidywanych kosztów naprawy, a po ich uzyskaniu ma możliwość podjęcia decyzji o naprawie urządzenia.

Na każdą wykonaną usługę otrzymują Państwo 3-miesięczną gwarancję. Dysponujemy także możliwością odbioru urządzeń od Klienta lub naprawy na miejscu.

Czym się zajmuje nasz serwis Honda?

Przegląd urządzeń Honda

Przeglądy Urządzeń

Serwis Honda Centrum znajdujący się we Wrocławiu obejmuje przeglądy okresowe; przeglądy przedsezonowe; przeglądy posezonowe; wymiany oleju, filtrów i świec.

Naprawy gwarancyjne Honda

Naprawy Gwarancyjne

Jako autoryzowany serwis Honda zajmujemy się przeprowadzaniem usług gwarancyjnych urządzeń.

Naprawa pogwaranycjna Honda

Naprawy Pogwarancyjne

Nasze serwis urządzeń Honda wykorzystuje wyłącznie oryginalne elementy do naprawy urządzeń producenta

Ostrzenie noży i łańcuchów do urządzeń Honda

Ostrzenie noży do kosiarek

W naszym serwisie oferujemy również ostrzenie nożyc, w tym profesjonalnych noży do kosiarek.

Sprzedaż autoryzowanych części Honda

Sprzedaż Części

Zajmujemy się sprzedażą części na podstawie numerów katalogowych i modeli urządzeń.

Gwarancja na usługi serwisu Honda

Gwarancja na usługi

Na każdą usługę serwisową udzielamy 3 miesiące gwarancji.

Jak trafić do serwisu Honda - Centrum?

Dlaczego wybrać nasz serwis Honda?

Najpierw sprawdzenie i wycena

Serwis urządzeń Honda Centurm, przed przystąpieniem do naprawy, dokonuje fachowej ekspertyzy urządzenia. Wyniki wraz z szacunkowym kosztorysem przedstawiane są klientowi przed rozpoczęciem naprawy. Przeprowadzenie ekspertyzy wliczana jest w koszt wykonanej usługi.

Wykwalifikowany personel

Nasz serwis Honda znajdujący się we Wrocławiu obejmuje zespół wyszkolonych i doświadczonych specjalistów w dziedzinie naprawy urządzeń Dzięki temu, świadczone w naszym serwisie usługi, są przeprowadzane rzetelnie i sprawnie.

Tylko oryginalne podzespoły

W naszym serwisie Honda wykorzystuje wyłącznie oryginalne części. Do przeprowadzenia naprawy nie stosujemy zamienników, co gwarantuje najwyższy poziom wykonania usług serwisowych.

Wynajem urządzeń zastępczych w atrakcyjnej cenie

Oferuje możliwość wynajmu urządzenia zastępczego w atrakcyjnej cenie na czas wykonywania prac serwisowych. O szczegóły prosimy pytać przed wypisaniem zlecenia serwisowego.

U nas zakupisz również nowe urządzenia marki Honda