Serwis urządzeń Karcher

Centrum zajmuje się nie tylko sprzedażą urządzeń. Na rynku jesteśmy obecni również jako autoryzowany serwis Karcher. Obeznanie w pracy z markowym sprzętem od renomowanych producentów czyni nasz serwis godnym zaufania!

Naprawa urządzeń Karcher w naszym serwisie dotyczy zarówno profesjonalnych urządzeń, jak i takich, które sprawdzą się do użytku domowego. Oprócz tego serwis Karcher obejmuje okresowe przeglądy sprzętu, w tym również urządzeń wysokociśnieniowych, szorowarek, odkurzaczy lub urządzeń parowych.

Serwis Karcher Centrum mieszczący się w okolicy Wrocławia zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy dysponują specjalistycznym sprzętem do przeprowadzania określonego zakresu prac. Przed wykonaniem każdego zlecenia, Klient otrzymuje informacje na temat przewidywanych kosztów naprawy, a po ich uzyskaniu ma możliwość podjęcia decyzji o naprawie urządzenia. Dzięki temu autoryzowany serwis Karcher łączy wyszkolony personel z gwarancją przeprowadzenia usług na najwyższym poziomie.

Na każdą wykonaną usługę otrzymują Państwo 3-miesięczną gwarancję. Dysponujemy także możliwością odbioru urządzeń od Klienta lub wykonania naprawy na miejscu.

Co wyróżnia nasz serwis Karcher Centrum?

Przegląd urządzeń Karcher

Przeglądy Urządzeń

Serwis Karcher Centrum znajdujący się niedaleko Wrocławia oferuje przeglądy okresowe; przeglądy posezonowe; przeglądy przedsezonowe i konserwację urządzeń.

Naprawy Gwarancyjne

Jako autoryzowany serwis Karcher świadczymy profesjonalne usługi gwarancyjne tej marki

Naprawy Pogwarancyjne

Naprawa urządzeń Karcher z zastosowaniem oryginalnych części.

Zakuwanie węży wysokociśnieniowych

Przeprowadzamy profesjonalne zakucia węży, zapewniając mocniejsze i trwalsze połączenia.

Sprzedaż Części

Oferujemy sprzedaż części na podstawie numerów katalogowych i modeli urządzeń.

Gwarancja na usługi

Nasz serwis urządzeń Karcher oferuje 3-miesięczną gwarancję na każdą z przeprowadzonych usług serwisowych.

Jak trafić do serwisu Karcher - Centrum?

Dlaczego warto postawić na nasz serwis urządzeń Karcher?

Najpierw sprawdzenie i wycena

Przed podjęciem naprawy, serwis urządzeń Karcher Centrum zawsze dokonuje ekspertyzy urządzenia. Wyniki wraz z szacunkowym kosztorysem przedstawiane są klientowi przed rozpoczęciem naprawy. Jeśli klient zdecyduje się na skorzystanie z usług, koszt ekspertyzy wliczany jest na poczet naprawy.

Wykwalifikowany personel

Wszyscy nasi serwisanci są wykwalifikowanym specjalistami w dziedzinie naprawy urządzeń, dzięki czemu usługi świadczone w naszym serwisie są przeprowadzane rzetelnie i sprawnie.

Tylko oryginalne podzespoły

Jako autoryzowany serwis Karcher używamy tylko oryginalne części - nie wykorzystujemy zamienników, co gwarantuje najwyższy poziom wykonania usług serwisowych.

Wynajem urządzeń zastępczych w atrakcyjnej cenie

Istnieje możliwość wynajmu urządzenia zastępczego w atrakcyjnej cenie na czas wykonywania prac serwisowych. O szczegóły prosimy pytać przed wypisaniem zlecenia serwisowego.

U nas zakupisz również nowe urządzenia Karcher