Informujemy, że nasze Centrum jest otwarte. Pracujemy zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Jednocześnie mogą Państwo zamówić zakupiony u nas sprzęt pod Państwa drzwi w sposób bezpieczny i nie stwarzający ryzyka zarażeniem Covid-19. Oferujemy również możliwość przeszkolenia Państwa w temacie używania sprzętu pod Państwa domem, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa.
Menu

Promocje

Urządzenia komunalne Brak produktów w tej kategorii

Podkategorie

  • Zamiatarki miejskie
    Doskonale radzą sobie ze sprzątaniem dróg publicznych ulic placów miejskich parków dworców i innych terenów zewnętrznych.
  • Nośniki narzędzi
    Dzięki możliwości łatwej implementacji szeregu różnorodnych narzędzi mają niemal nieograniczoną liczbę zastosowań.
  • Odkurzacze miejskie
    Do sprzątania terenów zielonych chodników i placów w obszarach komunalnych i przemysłowych.

Czyste tereny publiczne. Komunalne zamiatarki i nośniki narzędzi Kärcher mogą pracować przez cały rok zamitając kosząc myjąc i odśnieżając. Doskonale radzą sobie zarówno na wąskich parkowych alejkach jak i na prakingach placach miejskich drogach publicznych czy stadionach sprtowych. Wszystkie charakteryzują się niezawodnością elastycznością zast...

Czyste tereny publiczne. Komunalne zamiatarki i nośniki narzędzi Kärcher mogą pracować przez cały rok zamitając kosząc myjąc i odśnieżając. Doskonale radzą sobie zarówno na wąskich parkowych alejkach jak i na prakingach placach miejskich drogach publicznych czy stadionach sprtowych. Wszystkie charakteryzują się niezawodnością elastycznością zastosowań i intuicyjną obsługą.

Więcej
Porównaj