• New
RMA 248 T kosiarka akumulatorem AK 30S i ładowarką
search
  • RMA 248 T kosiarka akumulatorem AK 30S i ładowarką
  • RMA 248 T kosiarka akumulatorem AK 30S i ładowarką

RMA 248 T kosiarka akumulatorem AK 30S i ładowarką

2 308,13 zł
Wysyłka do 3 dni roboczych od złożenia zamówienia

Kosiarka akumulatorowa z akumulatorem AK 30 S i ładowarką AL 101 w zestawie.

Średnica koszenia 46 cm , kosz 52 litry.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Darmowa dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 zł przy płatności z góry.

  Szeroki wybór metod płatności.

Szybkie przelewy, blik, przy odbiorze, raty

  Fachowa pomoc

Zapraszamy do kontaktu, zawsze staramy się pomóc dobrać najlepsze rozwiązania dla klientów.

KOSIARKA SPALINOWA RM 253 T: KOMFORT KOSZENIA Z NAPĘDEM KÓŁ

Dzięki kosiarce spalinowej STIHL RM 253 T szybko i sprawnie zajmiesz się pielęgnacją trawników ogrodowych o powierzchni do 1 800 m2 . Jeśli chcesz skosić trawnik z pochyłościami lub na większych terenach zielonych, z pewnością docenisz zalety mechanizmu napędowego. Oprócz kół o niskim współczynniku tarcia, STIHL RM 253 T posiada jednobiegowy napęd kół, zapewniający szczególnie komfortową pracę.

Komfort jest widoczny już podczas uruchamiania kosiarki spalinowej, ponieważ funkcja łatwego startu oznacza, że uruchomienie silnika nie wymaga wysiłku. Dzięki szerokości koszenia wynoszącej 51 cm  trawniki o powierzchni do 1.800 m2 można  szybko i łatwo kosić.

Dzięki standardowemu wyposażeniu w nóż wielofunkcyjny, przystawkę do mulczowania i wyrzut boczny, kosiarka nadaje się zarówno do koszenia, jak i mulczowania. Możesz kosić standardowo lub rozprowadzić ścięty materiał po trawniku przez wyrzut boczny. Kosiarka spalinowa STIHL RM 248 jest wyposażona w 55-litrowy kosz do zbierania trawy. Wskaźnik poziomu napełnienia pokazuje, kiedy należy opróżnić kosz.

Wyposażenie i funkcje

Ergonomiczny uchwyt

WYGODNA PRACA I PRZECHOWYWANIE. Wygodny uchwyt kierujący jest zamontowany tylko z jednej strony kosiarki, co ułatwia wyjmowanie kosza na trawę. Wysokość uchwytu kierującego można regulować, dzięki czemu koszenie trawnika jest wygodne i ergonomiczne. Ustawienie go na żądanej wysokości odbywa się bez użycia narzędzi. Dzięki składanemu uchwytowi kierującemu kosiarkę można transportować i przechowywać, wykorzystując do tego celu niewielką przestrzeń.

Składany kosz na trawę

ŁATWE OPRÓŻNIANIE. Kosiarka jest wyposażona w składany kosz na ściętą trawę, dzięki czemu opróżnianie go jest wyjątkowo łatwe. Wskaźnik poziomu napełnienia sygnalizuje odpowiedni moment na opróżnienie kosza. Przepływ powietrza zapewnia dobre wypełnienie podczas koszenia, dzięki czemu można optymalnie wykorzystać jego pojemność. Boczne listwy kosza odprowadzają powietrze w kierunku podłoża, chroniąc użytkownika przed wirującymi zabrudzeniami.

Łożyskowane koła

POPRAWA STEROWNOŚCI. Dzięki solidnym i trwałym lekko toczącym się kołom można łatwo i bez wysiłku utrzymać tor jazdy podczas koszenia trawnika. Lekko toczące się koła są łatwe w manewrowaniu dzięki specjalnemu profilowi, co umożliwia staranną i wygodną pielęgnację trawnika.

Łatwe uruchamianie

PROSTOTA I NIEZAWODNOŚĆ. Rozruch zarówno na zimno, jak i na ciepło: Dzięki silnikowi z systemem łatwego rozruchu uruchomienie urządzenia jest łatwe, niezawodne i wymaga minimalnego wysiłku.

Wyrzut boczny

Koszenie z wyrzutem bocznym pozwala na szybkie koszenie dużych trawników, ponieważ ścinki są transportowane bezpośrednio na trawnik i nie jest wymagane opróżnianie kosza.

Centralna regulacja wysokości

ZAPEWNIA OPTYMALNE REZULTATY KOSZENIA. Wysokość koszenia trawnika można regulować płynnie w kilku krokach. Skala wskazuje bieżącą wysokość. Centralna regulacja wysokości koszenia umożliwia optymalne dostosowanie koszenia do danego trawnika.

Stalowa obudowa

ZAPEWNIA ZWIĘKSZONĄ TRWAŁOŚĆ. Dzięki odpornej na uszkodzenia konstrukcji z blachy stalowej obudowa kosiarki jest wyjątkowo wytrzymała i trwała.

Nóż łopatkowy

Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy i optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.

Funkcja mulczowania

JEDNOCZESNE KOSZENIE I NAWOŻENIE. Funkcja mulczowania pozwala zaoszczędzić na usuwaniu ściętej trawy i naturalnie nawozić trawnik. Podczas mulczowania skoszona trawa jest rozdrabniana na cząstki przez noże mulczujące i równomiernie rozprowadzana na darni.

Napęd na tylne koła

ENERGOOSZCZĘDNE KOSZENIE TRAWNIKA. Napęd na koła ułatwia koszenie, zwłaszcza na zboczach i większych trawnikach. Ułatwia i przyspiesza poruszanie się do przodu.

Ilustracje stanowią zdjęcia przykładowe. Wygląd i konkretne umieszczenie cech wyposażenia na produkcie może – przy tej samej funkcjonalności – odbiegać od ilustracji.

Dane techniczne

Szerokość cięcia 46 cm
Wysokość cięcia 20 - 100 mm
Regulacja wysokości cięcia 7-stopniowa (centralna)
Pojemność kosza na trawę 52 l
Napęd 35 km/h
Typ baterii litowo-jonowa
Moc znamionowa 1200 W
Ciężar 29 [kg]
Gwarantowany poziom mocy akustycznej LWA 95 dB(A)
Poziom ciśnienia akustycznego mierzony według LpA 79 dB(A)
Współczynnik niepewności poziomu ciśnienia akustycznego KpA 2 dB(A)
Wibracje ramienia prowadzącego ahw 18 m/s²
Niepewność wibracji K 09 m/s²
System akumulatorowy AK
Poziom ochrony IP IPX4

Wyposażenie

  • kosiarka akumulatorowa
  • akumulator AK 30 S
  • ładowarka AL 101
  • karta gwarancyjna

Instrukcja obsługi

Tutaj znajdziesz odpowiednie instrukcje obsługi naszych produktów STIHL.

Zastrzega się prawo do zmian technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego i dodatkowego oraz zmian cen.

WA210111435
3 Przedmioty

Opis

Szerokość koszenia cm
46
Funkcja napędu
nie

Specyficzne kody

ean13
795711869229