Filtruj według

Cena

Cena

  • 20,00 zł - 8 280,00 zł

Kategorie

Kategorie

Akcesoria Kärcher

Aktywne filtry

-----------

Akcesoria Kärcher

Akcesoria Karcher przeznaczone są do zwiększania funkcjonalności urządzeń zarówno z linii Karcher Home&Garden oraz Karcher Professional. W kategorii tej znajdują się liczne produkty, które przeznaczone są do takich sprzętów jak m.in. myjki wysokociśnieniowe Karcher czy odkurzacze Karcher. Akcesoria te nie tylko zwiększają liczbę ich możliwych zastosowań, ale również sprawiają, że sprzątanie staje się w pełni bezproblemowe. Dzięki nim możesz osiągnąć jeszcze więcej!

W naszej ofercie znajdują się praktyczne dysze, przedłużki rur ssących, ssawki samochodowe i wiele, wiele innych! Akcesoria Karcher ułatwiają użytkowanie każdego urządzenia i dostosowują je do działania w różnych warunkach, np. zarówno w domu, jak i do czyszczenia samochodu. Świetnie nadają się również do konkretnych zadań jak czyszczenie kominków - tu szczególnie polecamy filtry popiołu oraz niezawodne pochłaniacze pyłu. Akcesoria Karcher pewnością ułatwią czyszczenie zarówno w użytku prywatnym, jak i profesjonalnym. 

Karcher - akcesoria niezwykle przydatne do każdego urządzenia

Autoryzowany dealer urządzeń Karcher Centrum zapewnia szeroki wybór produktów - na tej stronie znajdują się nie tylko akcesoria do urządzeń Home&Garden, ale także akcesoria do urządzeń Professional. Dzięki temu z łatwością znajdziesz akcesoria, których potrzebujesz. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy również do kontaktu -  nasz zespół pomoże dobrać rozwiązanie idealne dla twojego urządzenia. Zapraszamy!