Agregat prądotwórczy z silnikiem Honda EA6000 AVR VSP (6,0kW jednofazowy, stabilizacja) z przeglądem zerowym

EA6000 AVR VSP

Agregat prądotwórczy jednofazowy model EA 6000AVR VSP charakteryzuje prosta budowa oraz wysoka jakość użytych podzespołów. Oryginalny silnik Honda GX390 oznacza łatwy rozruch, niezawodność działania oraz niskie zużycie paliwa.

6 300,00 zł
Brutto Czas realizacji zamówienia do 3 dni roboczych.

Ilość

Producent:

help_outlineZapytaj o produkt
Agregat prądotwórczy z silnikiem Honda EA6000 AVR VSP (6,0kW jednofazowy, stabilizacja) z przeglądem zerowym

Agregat prądotwórczy z silnikiem Honda EA6000 AVR VSP (6,0kW jednofazowy, stabilizacja) z przeglądem zerowym

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  Płatność

przelew, szybkie płatności, gotówka, raty, leasing

  Darmowa dostawa

Przy zamówieniach opłaconych z góry powyżej 1000 zł

  Gwarancja autoryzowanego dealera

uznawana w wszystkich autoryzowanych punktach w Polsce.

  Zakupy na raty

Oferta zakupu ratalnego poprzez bank Santander Consumer Bank i Crédit Agricole

Podana cena zawiera koszt wykonania przeglądu przedsprzedażnego (zerowego), który jest jednym z warunków otrzymania gwarancji na urządzenie lub maszynę*.
Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.

* Wykonanie przeglądu przedsprzedażnego (zerowego) jest obowiązkiem Sprzedającego przed wysłaniem urządzenia do Klienta, obejmuje m.in. kontrolę wyglądu zewnętrznego i wyposażenia - ewentualnych uszkodzeń lakieru, wgnieceń, uszkodzeń mechanicznych, dołączenie instrukcji obsługi, poprawne wypełnienie karty gwarancyjnej, uruchomienie urządzenia, sprawdzenie działania urządzeń sterujących, przygotowanie urządzenia do wysyłki - odessanie paliwa, oleju, powrotne zapakowanie urządzenia do oryginalnego kartonu. Warunki gwarancji znajdują się na stronie Dystrybutora - firmy Aries Power Equipment Sp.zo.o.

Opis urządzenia 

Prądnica ze stabilizacją napięcia AVR o mocy maksymalnej 6,0 kW posiada znakomite parametry prądowo-napięciowe, stabilna praca silnika pod obciążeniem przekłada się na bardzo dobre parametry częstotliwości prądu. Prądnica wyposażona jest w przeciążeniowy wyłącznik prądnicy oraz dwa gniazda, jedno 16A 230V i drugie, większe 32A 230V pozwalające na przeniesienie maksymalnej mocy agregatu. Układ silnika i prądnicy osadzony jest w precyzyjnie pospawanej, stalowej ramie. W opcji dostępny jest licznik motogodzin. Ten model najczęściej wykorzystywany jest do zasilania urządzeń elektronicznych i jako źródło zasilania rezerwowego. Generator umożliwia zasilanie odbiorników, wymagających dodatkowej stabilizacji źródła prądu.

Agregat EA6000  jest rekomendowany firmom z branży budowlanej, służbom ratowniczym, porządkowym i publicznym, a także majsterkowiczom. Zasila niewymagające stabilizacji napięcia jednofazowe odbiorniki, w tym popularne elektronarzędzia często stosowane na placach budowy czy w warsztatach, jak wiertarki, szlifierki, kompresory, jednofazowe betoniarki, jak i odbiorniki używane w gospodarstwach rolnych.

Solidna konstrukcja agregatu, nieskomplikowana budowa oraz wysoka jakość zastosowanych podzespołów zapewniają łatwą obsługę, niezawodny rozruch i działanie, niskie zużycie paliwa i długą żywotność nawet w przypadku intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach. W dodatkowej opcji, agregat może być wyposażony w licznik motogodzin.

ModelEA6000 AVR VSP
Moc max.6,0 kW
Moc nom.5,7 kW
Gniazda AC1x230V 16A / 1x230V 32A
Gniazda DCbrak
LWA /Stopień ochrony97dB(A)/IP23
Rodzaj silnikaGX390
Moc max. (norma SAE J1349)8,2/11 KM
Rozruch-ręczny/elektrycznyręczny
Długość (złożone rączki)755 mm
Szerokość550 mm
Wysokość (z kółkami)530 mm
Masa sucha67,4 kg
Zbiornik paliwa6,11 l
Czas pracydo 1h39min
Wyposażenie standardoweWyłącznik przeciążeniowy, oil-alert
Dodatkowe opcjeLicznik motogodzin
EA6000 AVR VSP

Opis

Fazowość
Jednofazowy (230 V)

Porady i uwagi dotyczące bezpieczeństwa urządzeń Stihl

W trosce o bezpieczeństwo użytkownika prosimy o zapoznanie się z instruktażem odnośnie niebezpieczeństw związanych z pracą pilarką. Należy przestrzegać również przepisów dotyczących odzieży ochronnej. W przypadku wątpliwości, zalecamy odbiór osobisty w naszym salonie ul. Stawowa 33, 55-080 Mokronos Dolny (k. Wrocławia).

Zobacz materiały wideo

Komentarze (0)