

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1200 zł przy płatności z góry. Dla paczek do 30 kg.
Szybkie przelewy, blik, przy odbiorze
Zapraszamy do kontaktu, zawsze staramy się pomóc dobrać najlepsze rozwiązania dla klientów.
Podana cena zawiera koszt wykonania przeglądu przedsprzedażnego (zerowego), który jest jednym z warunków otrzymania gwarancji na urządzenie lub maszynę*.
Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.
* Wykonanie przeglądu przedsprzedażnego (zerowego) jest obowiązkiem Sprzedającego przed wysłaniem urządzenia do Klienta, obejmuje m.in. kontrolę wyglądu zewnętrznego i wyposażenia - ewentualnych uszkodzeń lakieru, wgnieceń, uszkodzeń mechanicznych, dołączenie instrukcji obsługi, poprawne wypełnienie karty gwarancyjnej, uruchomienie urządzenia, sprawdzenie działania urządzeń sterujących, przygotowanie urządzenia do wysyłki - odessanie paliwa, oleju, powrotne zapakowanie urządzenia do oryginalnego kartonu. Warunki gwarancji znajdują się na stronie Dystrybutora - firmy Aries Power Equipment Sp.zo.o.
Link do produktu na stronie producenta.
Generator trójfazowy EP16000TE AVR wyposażony jest w stabilizację napięcia. Zasila zarówno odbiorniki trójfazowe, jak i jednofazowe. Gniazdo jednofazowe 230V, daje możliwość zasilania odbiorniki o mocy do 5,3 kW. Prądnicę napędza najnowszy silnik Honda, model GX690.
Gwarancja mniejszego zużycia paliwa oraz zmniejszonej emisji spalin zapewniona przez nowy silnik Hondy, model GX690. System AIS (Automatic Idle System) zmniejsza obroty silnika w momencie odłączenia odbiornika od agregatu dodatkowo zmniejszając zużycie paliwa. Generator sterowany jest za pośrednictwem wygodnego panelu kontroli, na którym znajduje się stacyjka, dźwignia ssania, alarm olejowy oraz elektroniczny licznik motogodzin. Zbiornik paliwa to standardowy 20 litrowy kanister, bardzo praktyczny podczas codziennej eksploatacji.
Urządzenie wyposażone jest w akumulator i rozrusznik elektryczny. W opcji z automatyką stanowi rezerwowe źródło zasilania obiektów budowlanych. W ofercie dostępny jest także model EP16000TE bez stabilizacji napięcia- dedykowany do zasilania odbiorników nie wymagających wysokiej jakości źródła zasilania. Ze względu na poziom głośności agregat przeznaczony jest do zabudowy.
Model | EP16000TE AVR 16,0 kVA 154 kg (do zabudowy) |
Moc max. | 16,0 kVA (400V)/5,3 kW (230V) |
Moc nom. | 14,4 kVA (400V)/5,3 kW (230V) |
Gniazda AC | 1 x 230V 16A, 1 x 400V 16A |
Gniazda DC | brak |
LWA /Stopień ochrony | - / ip23 |
Rodzaj silnika | GX690 |
Moc max. (norma SAE J1349) | 22,1 KM |
Rozruch-ręczny/elektryczny | elektryczny |
Długość | 1020 mm |
Szerokość | 550 mm |
Wysokość | 600 mm |
Masa sucha | 154 kg |
Zbiornik paliwa | 20 l |
Czas pracy | do 4h (przy 75% mocy znamionowej agregatu) |
Wyposażenie standardowe | licznik motogodzin, alarm olejowy, AVR |
Dodatkowe opcje | zestaw transportowy |
Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna, a dzięki stałemu rozwojowi innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz wyjątkowo rygorystycznemu przestrzeganiu standardów produkcji, marka HONDA jest stale uznawana za jedną z najbardziej renomowanych na świecie.
Aries Power Equipment, Generalny Dystrybutor maszyn i urządzeń Honda w Polsce, jest jedną z niewielu firm zapewniających konsumentom wydłużony, nawet do 5 lat okres Gwarancji, dotyczący klientów, którzy przestrzegają Warunków Gwarancji, w tym m. in. wykonują okresowe przeglądy techniczne w autoryzowanej sieci serwisowej, stosują oryginalne części zamienne i oryginalne materiały eksploatacyjne.
Konsument oraz Przedsiębiorca o uprawnieniach konsumenta | Przedsiębiorca | |||
Okres gwarancji w miesiącach | Okres gwarancji w miesiącach | |||
Rodzaj urządzenia | Podstawowy | Maksymalny | Podstawowy | Maksymalny |
Urządzenie z silnikiem spalinowym GX/GXV/GXH/GS/GSV nie wymienione poniżej | 24 | 60 | 12 | 24 |
Urządzenie z silnikiem spalinowym GC/GCV/GP nie wymienione poniżej | 24 | 60 | 12 | |
Silnik zaburtowy | 36 | 60 | 12 | 24 |
Robot koszący HRM310/520/3000 | 24 | 24 | ||
Akumulator w robocie koszącym HRM310/520/3000 | 24 lub 3000 cykli ładowania | 24 lub 3000 cykli ładowania | ||
Robot koszący HRM40 | 24 | 12 | ||
Akumulator w robocie koszącym HRM40 | 24 | 12 | ||
Urządzenie akumulatorowe wraz z akumulatorem | 24 | 12 | ||
Kosiarka akumulatorowa | 24 | 12 | ||
Kosiarka elektryczna | 24 | 60 | brak | |
Napęd do Versatool | 24 | 24 | ||
Narzędzia do Versatool | 24 | 12 | ||
Rębak do gałęzi | 12 | 24 | 12 | |
Maszyna budowlana i drogowa | 12 | 12 | ||
Inne urządzenia | 12 | 12 | ||
Ponton składany | 24 | 12 | ||
Osprzęt i akcesoria do urządzeń | 12 | 12 | ||
Akumulator w urządzeniu | 12 | 6 | ||
Silniki i silniki w urządzeniach HONDA | ||||
GX/GXV z wyłączeniem poniższych | 36 (3 w gokartach) | 36 (3 w gokartach) | ||
GX25/35/50, GXH50, GXV50, GXV 57* | 24 | 12 | ||
GS/GSV | 24 (3 w gokartach) | 12 (3 w gokartach) | ||
GC/GCV* | 24 | 12 | ||
GP* | 24** | 3** |
Na razie nie dodano żadnej recenzji.