• New
Stihl RM 453.3 T kosiarka spalinowa
search
  • Stihl RM 453.3 T kosiarka spalinowa
  • Stihl RM 453.3 T kosiarka spalinowa

Stihl RM 453.3 T kosiarka spalinowa

2 519,51 zł

RM 453 T KOSIARKA SPALINOWA: KOMFORTOWA PIELĘGNACJA TRAWNIKA Z NAPĘDEM

Ilość
Obecnie brak na stanie

  Darmowa dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 zł przy płatności z góry.

  Szeroki wybór metod płatności.

Szybkie przelewy, blik, przy odbiorze, raty

  Fachowa pomoc

Zapraszamy do kontaktu, zawsze staramy się pomóc dobrać najlepsze rozwiązania dla klientów.

RM 453 T KOSIARKA SPALINOWA: 
SZCZEGÓLNIE KOMFORTOWE KOSZENIE TRAWNIKÓW Z 1-BIEGOWYM NAPĘDEM

Dzięki kosiarce STIHL RM 453 T wymagający użytkownik prywatny może bardzo komfortowo pielęgnować duże ogrody . Kosząc duże trawniki lub na zboczach docenisz 1-biegowy napęd kół. Silnik możesz uruchomić przy minimalnym wysiłku dzięki funkcji łatwego uruchamiania. Standardowe wyposażenie w nóż wielofunkcyjny, zintegrowaną funkcję mulczowania i wyrzut boczny kosiarka nadaje się do koszenia, jak i mulczowania. Możesz kosić standardowo lub rozprowadzić pokos po trawniku przez wyrzut boczny. 

Szerokość koszenia 51 cm, lekkobieżne koła i lekka polimerowa obudowa zapewniają kosiarce STIHL RM 453 T wysoką zwrotność. Wygodna kierownica z regulacją wysokości zapewnia wygodne i ergonomiczne koszenie. Centralnie umieszczona, siedmiostopniowa regulacja wysokości koszenia jest łatwa w obsłudze i umożliwia koszenie na wysokości od 20 mm do 100 mm. Pojemnik na trawę o pojemności 55 l składa się w celu szybkiego i łatwego opróżniania i jest wyposażony we wskaźnik poziomu napełnienia, który pokazuje, kiedy należy opróżnić kosz.

Wyposażenie i funkcje

Ergonomiczny uchwyt

WYGODNA PRACA I PRZECHOWYWANIE. Wygodny uchwyt kierujący jest zamontowany tylko z jednej strony kosiarki, co ułatwia wyjmowanie kosza na trawę. Wysokość uchwytu kierującego można regulować, dzięki czemu koszenie trawnika jest wygodne i ergonomiczne. Ustawienie go na żądanej wysokości odbywa się bez użycia narzędzi. Dzięki składanemu uchwytowi kierującemu kosiarkę można transportować i przechowywać, wykorzystując do tego celu niewielką przestrzeń.

Skłądany kosz

ŁATWE OPRÓŻNIANIE. Kosiarka jest wyposażona w składany kosz na ściętą trawę, dzięki czemu opróżnianie go jest wyjątkowo łatwe. Wskaźnik poziomu napełnienia sygnalizuje odpowiedni moment na opróżnienie kosza. Przepływ powietrza zapewnia dobre wypełnienie podczas koszenia, dzięki czemu można optymalnie wykorzystać jego pojemność. Boczne listwy kosza odprowadzają powietrze w kierunku podłoża, chroniąc użytkownika przed wirującymi zabrudzeniami.

Łożyskowane koła

POPRAWA STEROWNOŚCI. Dzięki solidnym i trwałym lekko toczącym się kołom można łatwo i bez wysiłku utrzymać tor jazdy podczas koszenia trawnika. Lekko toczące się koła są łatwe w manewrowaniu dzięki specjalnemu profilowi, co umożliwia staranną i wygodną pielęgnację trawnika.

Łatwe uruchamianie

PROSTOTA I NIEZAWODNOŚĆ. Rozruch zarówno na zimno, jak i na ciepło: Dzięki silnikowi z systemem łatwego rozruchu uruchomienie urządzenia jest łatwe, niezawodne i wymaga minimalnego wysiłku.

Funkcja mulczowania

JEDNOCZESNE KOSZENIE I NAWOŻENIE. Funkcja mulczowania pozwala zaoszczędzić na usuwaniu ściętej trawy i naturalnie nawozić trawnik. Podczas mulczowania skoszona trawa jest rozdrabniana na cząstki przez noże mulczujące i równomiernie rozprowadzana na darni.

Wyrzut boczny

Koszenie z wyrzutem bocznym pozwala na szybkie koszenie dużych trawników, ponieważ ścinki są transportowane bezpośrednio na trawnik i nie jest wymagane opróżnianie kosza.

Polimerowa obudowa

WYTRZYMAŁY I MAŁY. Wyjątkowo wytrzymała obudowa polimerowa jest odporna na działanie benzyny i chroni blok silnika przed promieniowaniem UV. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne jest również wyjątkowo lekkie.

Nóż Wielofunkcyjny

Dzięki specjalnemu nożowi wielofunkcyjnemu trawa jest stopniowo cięta i rozdrabniana wewnątrz obudowy. Podczas korzystania z kosza na trawę skoszony materiał jest skutecznie transportowany do kosza. Podczas mulczowania skoszona, rozdrobniona trawa jest rozrzucana z powrotem bezpośrednio na trawnik  jako nawóz, dzięki czemu dostarcza bardzo ważne składniki odżywcze i wilgoć.

Funkcjanapędu

ENERGOOSZCZĘDNE KOSZENIE TRAWNIKA. Napęd na koła ułatwia koszenie, zwłaszcza na zboczach i większych trawnikach. Ułatwia i przyspiesza poruszanie się do przodu.

Centralna regulacja wysokości

ZAPEWNIA OPTYMALNE REZULTATY KOSZENIA. Wysokość koszenia trawnika można regulować płynnie w kilku krokach. Skala wskazuje bieżącą wysokość. Centralna regulacja wysokości koszenia umożliwia optymalne dostosowanie koszenia do danego trawnika.

Ilustracje stanowią zdjęcia przykładowe. Wygląd i konkretne umieszczenie cech wyposażenia na produkcie może – przy tej samej funkcjonalności – odbiegać od ilustracji.

Dane techniczne

Szerokość cięcia51 cm
Wysokość cięcia20 - 100 mm
Regulacja wysokości cięcia7-stopniowa (centralna)
Pojemność kosza na trawę55 l
Napęd2,4 - 4,2 km/h
Typ silnikaEVC 300.1
Pojemność skokowa166 cm³
Moc znamionowa2.6 kW / 3.5 KM
Ciężar33 [kg]
Gwarantowany poziom mocy akustycznej LWA97 dB(A)
Poziom ciśnienia akustycznego mierzony według LpA82 dB(A)
Współczynnik niepewności poziomu ciśnienia akustycznego KpA2 dB(A)
Wibracje ramienia prowadzącego ahw4,4 m/s²
Niepewność wibracji K2,2 m/s²
CO2922 g/kWh

Wyposażenie

  • kosiarka spalinowa
  • klucz uniwersalny
  • instrukcja obsługi
  • karta gwarancyjna

Uwaga: Silnik kosiarki nie jest zalany olejem

Instrukcja obsługi

Tutaj znajdziesz odpowiednie instrukcje obsługi naszych produktów STIHL.

Zastrzega się prawo do zmian technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego i dodatkowego oraz zmian cen.

WB420113405

Opis

Szerokość koszenia cm
51
Moc silnika KM
3,5

Specyficzne kody

ean13
886661986286