Dmuchawy i odkurzacze

Subcategories

 • Dmuchawy spalinowe
  <p>Wytrzymałe i mobilne. Opadające jesienią liście i zalegające śmieci nie muszą już być problemem - skutecznie pozbędą się ich <b>wydajne dmuchawy spalinowe STIHL</b>. Te praktyczne urządzenia sprawią, że dbanie o ogród przestanie być uciążliwe i czasochłonne. <b>Dmuchawy do liści spalinowe STIHL</b> charakteryzują się <b>dużą mocą silnika</b>, dzięki czemu prace porządkowe przebiegają niezwykle sprawnie - bez używania grabi. Świetnie sprawdzą się również podczas <b>czyszczenia chodników, podjazdów oraz ścieżek i chodników</b>. </p><p></p><p><b>Dmuchawy spalinowe STIHL</b> dostępne na tej stronie będą odpowiednim rozwiązaniem nie tylko dla klientów prywatnych, ale także dla osób dbających o <b>rozległe tereny przy parkach, amfiteatrach oraz wielu innych miejscach</b>. Ponadto skutecznie rozprawiają się z <b>pyłem, kurzem i innymi drobnymi zabrudzeniami</b>, przez co polecamy je również jako praktyczne <a href="https://centrum-centrum.pl/4006-urzadzenia-czyszczace">urządzenia czyszczące STIHL</a> na plac budowy. Dmuchawy do liści spalinowe STIHL zapewniają nieskończenie wiele możliwości!</p><h2>Dmuchawy spalinowe STIHL - wyjątkowa oferta w sklepie Centrum!</h2><p>Silny strumień powietrza, wygodna obudowa i wytrzymała konstrukcja - <b>dmuchawy spalinowe STIHL to urządzenia stworzone do zadań specjalnych</b>. W ofercie sklepu Centrum znajdują się również inne modele sprzętu do usuwania liści jak <a href="https://centrum-centrum.pl/4098-dmuchawy-akumulatorowe">dmuchawy akumulatorowe STIHL</a> oraz <a href="https://centrum-centrum.pl/4099-dmuchawy-plecakowe">dmuchawy plecakowe STIHL</a>. Sprawdź, jak wygodne może być oczyszczanie terenu razem z produktami renomowanego producenta <a href="https://centrum-centrum.pl/4-stihl">STIHL</a>!</p><p></p><p></p><p><b>Ponadto polecamy inne rozwiązania do pielęgnacji terenów zielonych</b> jak <a href="https://centrum-centrum.pl/4002-pily-lancuchowe-stihl">piły łańcuchowe STIHL</a>, <a href="https://centrum-centrum.pl/7166-kosiarki-ogrodowe-stihl">kosiarki ogrodowe STIHL</a> oraz <a href="https://centrum-centrum.pl/4102-akcesoria-do-dmuchaw-i-odkurzaczy-ogrodowych">akcesoria do dmuchaw i odkurzaczy ogrodowych STIHL</a>. Zadbaj o wygląd swojego ogrodu lub działki już teraz!</p><p></p><p></p>
 • Dmuchawy akumulatorowe
  Dmuchawy akumulatorowe. Wydajne urządzenia do różnych zastosowań. Kompatybilne z akumulatorami STIHL typu AP i AR. Mobilne ciche i mocne.
 • Dmuchawy plecakowe
  <p><b>Dmuchawa plecakowa <a href="https://centrum-centrum.pl/4-stihl">STIHL</a> </b>oczyści każdy teren. To kompaktowe rozwiązanie do pielęgnacji obszernych terenów zapewnia skuteczne i dokładne zdmuchiwanie  - <b>wygodny transport w połączeniu wysoką mocą nadmuchu w mgnieniu oka pozbywają się liści oraz innych zanieczyszczeń</b>. Są one niezastąpione podczas prac na powierzchniach takich jak: parki, place, amfiteatry czy stadiony.</p> <p><b>Dmuchawa plecakowa STIHL</b> to połączenie skuteczności z dbałością o użytkownika. Optymalny ciężar oraz ulepszenia w postaci <b>systemów antywibracyjnych, wygodnych pasów i płynnych regulacji dyszy</b> sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest w pełni <b>bezpieczne i komfortowe</b>. Dodatkowo zadbano o praktyczne uruchamianie bez konieczności zdejmowania, dzięki czemu <b>dmuchawa STIHL plecakowa </b>sprawdzi się w rękach każdego użytkownika. </p> <h2>Dmuchawa plecakowa Stihl - komfort i skuteczność w jednym</h2> <p><b>Dmuchawa plecakowa do liści STIHL</b> to niezastąpiony sprzęt w okresie jesienno-zimowym, umożliwiający <b>szybkie i efektywne oczyszczanie terenu</b>. Wygodna obsługa, komfortowa obudowa i silny strumień powietrza - urządzenia te sprawiają, że zapomnisz o długotrwałej pracy raz na zawsze!</p> <p></p> <p>W ofercie <b>sklepu Centrum znajdziesz również inne modele dmuchaw do liści</b> jak: <a href="https://centrum-centrum.pl/4097-dmuchawy-spalinowe"><b>dmuchawy spalinowe STIHL</b></a> oraz <a href="https://centrum-centrum.pl/4098-dmuchawy-akumulatorowe"><b>dmuchawy akumulatorowe STIHL</b></a>. Potrzebujesz innych rozwiązań do oczyszczania terenu? Być może zainteresują cię również odkurzacze <a href="https://centrum-centrum.pl/4100-odkurzacze-ogrodowe-z-silnikiem-spalinowym">ogrodowe z silnikiem spalinowym STIHL</a>? <b>Nie czekaj i sprawdź niezawodne <a href="https://centrum-centrum.pl/4006-urzadzenia-czyszczace">urządzenia czyszczące STIHL</a> już teraz!</b></p> <p></p>
 • Odkurzacze ogrodowe z silnikiem spalinowym
  Odkurzacze ogrodowe idealnie nadają się do zbierania liści czy skoszonej trawy. Turbina dmuchawy w połączeniu ze specjalnym nożem rozdrabniającym redukuje objętość suchych liści do 1/14 ich pierwotnej objętości.
 • Odkurzacze ogrodowe z silnikiem elektrycznym
  Elektryczne odkurzacze ogrodowe STIHL nadają się optymalnie do oczyszczania terenów w pobliżu domu. Przy ich użyciu liście i inne lekkie odpadki mogą zostać w prosty i szybki sposób uprzątnięte. Ponadto elektryczne odkurzacze ogrodowe mogą zostać w prosty sposób przezbrojone w dmuchawy.
 • Akcesoria do dmuchaw i odkurzaczy ogrodowych

Aktywne filtry

-----------

Dmuchawy i odkurzacze

Opadające liście zaczynają przykrywać trawniki i chodniki? Sięgnij po niezwykle dmuchawy i odkurzacze STIHL! Dzięki nim szybko uporządkujecie nie tylko teren wokół domu, ale również większe powierzchnie w przestrzeni publicznej. Wszystkie śmieci i liście przywiane przez wiatr zostaną zebrane i rozdrobnione przez nasze dmuchawy i odkurzacze. Używanie grabi lub miotły już nigdy więcej nie będzie konieczne - to niesamowita oszczędność czasu.

W ofercie autoryzowanego dealera STIHL Centrum znajduje się wiele różnych urządzeń, dopasowanych do indywidualnych wymagań każdego klienta. Dmuchawy do liści STIHL dostępne są w wariantach spalinowych, akumulatorowych oraz plecakowych - dzięki temu z powodzeniem mogą z nich korzystać właściciele prywatnych ogródków, jak i profesjonaliści pracujący na terenach zielonych. Ponadto oferujemy równie wydajne odkurzacze STIHL w modelach ze zróżnicowanym zasilaniem. Z pewnością okażą się niezawodne w każdych pracach porządkowych.

Dmuchawy i odkurzacze STIHL - niezawodne w usuwaniu liści i odpadów

Odkurzacze i dmuchawy do liści STIHL przeznaczone są do sprzątania różnego rodzaju powierzchni. Z tego powodu klienci mogą wybierać spośród produktów o różnej mocy, aby w pełni wykorzystać możliwości swojego urządzenia. Dodatkowo polecamy praktyczne akcesoria do dmuchaw i odkurzaczy ogrodowych STIHL, które pozwolą na przeprowadzenie bardziej skomplikowanych zadań.

Szukasz innych rozwiązań do twojego ogrodu? Polecamy również inne niezawodne urządzenia w naszej ofercie - nożyce do żywopłotów STIHL, kosy mechaniczne STIHL czy narzędzia ręczne do lasu i ogrodu STIHL to tylko niektóre z produktów, jakie oferuje autoryzowany dealer Centrum. Dzięki nim pielęgnacja zieleni stanie się przyjemnością!