Wertykulatory Stihl

Aktywne filtry

Wertykulatory STIHL to sprzęt, który skutecznie zadba o stan trawnika w twoim ogrodzie. Używane zarówno przez profesjonalistów, jak i ogrodników-amatorów usuwają mech, sfilcowaną trawę i chwasty. Dzięki temu do podłoża dociera więcej powietrza, a korzenie lepiej przyjmują wodę i substancje odżywcze. W naszej ofercie znajdziesz zarówno wertykulatory STIHL spalinowe, jaki elektryczne - mogą z nich więc korzystać właściciele różnorodnych ogrodów.

Jak działają Wertykulatory STIHL?

Wertykulatory STIHL są praktycznymi urządzeniami, które dzięki budowie przypominającej kosiarki są niezwykle proste w użyciu. Wyposażone są w specjalne ostrza, które wbijają się w podłoże. W efekcie tego powstają poziome rowki, które umożliwiają lepsze dotarcie dla wody i nawozów. Warto zaznaczyć, że głębokość roboczą siedmiu sztywnych noży można regulować precyzyjnie za pomocą ergonomicznego pokrętła. Dlatego wertykulatory STIHL można bez problemu dostosować do potrzeb każdego trawnika.

 

Wertykulatory STIHL - gwarancja niezawodności na rynku

Wierzymy, że odpowiednia pielęgnacja trawnika wymaga profesjonalnych narzędzi. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz renomowane urządzenia marki STIHL, które od lat cieszą się zaufaniem klientów. Oferowane przez nas wertykulatory STIHL cechują się wytrzymałą budową i niezwykłą skutecznością. Oprócz wertykulatorów, polecamy również glebogryzarki STIHL oraz kosiarki ogrodowe STIHL. Nie zwlekaj i sprawdź je już teraz!