• -40,00 zł

Kompaktowa myjka ciśnieniowa STIHL RE 80 X

RE02 011 4508
Nowy produkt

Najlżejsza i najmniejsza myjka ciśnieniowa w ofercie marki Stihl. Waga myjki to tylko ok. 7kg. Aluminiowa głowica sprawia, że pomimo małej wagi i gabarytów myjki przez długi czas można ciszyć się jej bezawaryjnością. Myjka Stihl RE 80 X wytwarza maksymalne ciśnienie 120 bar. W zestawie znajduje się wąż 5m z szybkozłączkami na obu końcach, dysza płaska i dysza obrotowa oraz rozpylacz do detergentu.

479,00 zł
Brutto

Zniżka 40,00 zł
519,00 zł
Ilość

Producent:

help_outlineZapytaj o produkt
Kompaktowa myjka ciśnieniowa STIHL RE 80 X

Kompaktowa myjka ciśnieniowa STIHL RE 80 X

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  Płatność

przelew, szybkie płatności, gotówka, raty, leasing

  Gwarancja autoryzowanego dealera

uznawana w wszystkich autoryzowanych punktach w Polsce.

  Raty RRSO 0%

10 lub 20 rat RRSO 0%

Pilarka MSA 200 C-B, bez akumulatora i ładowarki

Myjka wysokociśnieniowa STIHL RE 80 X jest bardzo poręczna dzięki niewielkiemu ciężarowi i kompaktowej konstrukcji. Wytrzymała pompa wysokociśnieniowa z aluminiową głowicą wytwarza maksymalne ciśnienie 120 bar. Umożliwia to skuteczne i dokładne wykonywanie prac porządkowych przy domu. Dzięki dwóm dyszom możesz wykonywać różne zadania związane z czyszczeniem. Regulowana dysza płaska nadaje się do szybkiego czyszczenia wrażliwych powierzchni, a dysza rotacyjna z silnym strumieniem punktowym skutecznie usuwa nawet uporczywe zabrudzenia. Możesz również użyć dołączonego zestawu do rozpylania detergentu, aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty czyszczenia. Wąż wysokociśnieniowy o długości 5 m można szybko podłączyć do obudowy i pistoletu za pomocą szybkozłączek. Po zakończeniu prac lancę natryskową, wąż wysokociśnieniowy i standardowe akcesoria możesz przechowywać bezpośrednio na urządzeniu. Dzięki opcjonalnym akcesoriom, takim jak zestaw do czyszczenia pojazdu, można również umyć swój samochód. Myjka STIHL RE 80 X nadaje się idealnie do szybkiego i wydajnego sprzątania wokół domu: czyszczenia tarasów i schodów oraz mebli ogrodowych.

Szybkozłącze

Dzięki szybkozłączu wąż wysokociśnieniowy można łatwo i bezpiecznie podłączyć do myjki wysokociśnieniowej. (Zdj. poglądowe)

Dysza rotacyjna

Dysza rotacyjna do czyszczenia powierzchni z uporczywym brudem. Ruch obrotowy łączy w sobie skuteczność czyszczenia skoncentrowanego strumienia punktowego z dużym pokryciem powierzchni. (Zdj. poglądowe)

Dysza płaska

Płaska dysza z regulacją ciśnienia do skutecznego czyszczenia bardziej wrażliwych, większych powierzchni. (Zdj.poglądowe)

Szybkozłącze

Szybkozłącze do podłączenia węża wysokociśnieniowego do urządzenia ułatwia i skraca montaż urządzenia do trybu pracy. (Zdj. poglądowe)

Przechowywanie akcesoriów na urządzeniu

Pistolet wysokociśnieniowy, lanca natryskowa, dysza płaska, dysza rotacyjna, wąż wysokociśnieniowy i zestaw do rozpylania detergentu są bezpiecznie przechowywane. (Zdj. poglądowe)

Zestaw do rozpylania detergentu

Możesz dodać środek czyszczący do strumienia spryskiwacza w celu usunięcia uporczywych zabrudzeń. Butelkę środka czyszczącego mocuje się do lancy spryskiwacza. (Zdj.poglądowe)

Dane techniczne MSA 200 C-B

Dane techniczneWartość
Ciśnienie robocze bar90
Maks. ciśn. bar 1)120
Min. wydaj. pompy l/h330
Maks. wydaj. pompy l/h430
Maks. temp.wody zasilającej °C40
Ciężar kg 2)7
Moc kW1,7
Poziom mocy akustycznej dB(A) 3)89
Długość węża wysokociśnieniowego m12 - 5

Zastrzega się prawo do zmian technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego i dodatkowego oraz zmian cen.

RE02 011 4508
Nowy produkt

Porady i uwagi dotyczące bezpieczeństwa urządzeń Stihl

W trosce o bezpieczeństwo użytkownika prosimy o zapoznanie się z instruktażem odnośnie niebezpieczeństw związanych z pracą pilarką. Należy przestrzegać również przepisów dotyczących odzieży ochronnej. W przypadku wątpliwości, zalecamy odbiór osobisty w naszym salonie ul. Stawowa 33, 55-080 Mokronos Dolny (k. Wrocławia).

Zobacz materiały wideo

Zobacz także

Komentarze (0)