• -1 100,00 zł

Agregat prądotwórczy Honda EU 32i (3,2kW) - z przeglądem zerowym

EU32i
Nowy produkt

Jednofazowy agregat walizkowy Honda EU32i dzięki inwerterowej stabilizacji napięcia może bezpiecznie zasilać urządzenia elektroniczne (smartphone, laptop czy telewizor). Duża moc 3200 wat zamknięta jest w wygodnej przenośnej obudowie. EU32i to pierwszy na świecie przenośny inwerterowy agregat prądotwórczy wyposażony we wtrysk paliwa.

12 900,00 zł
Brutto

Zniżka 1 100,00 zł
14 000,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14 000,00 zł
Ilość
Brak towaru w magazynie. Możliwość rezerwacji towaru.

Producent:

help_outlineZapytaj o produkt
Agregat prądotwórczy Honda EU 32i (3,2kW) - z przeglądem zerowym

Agregat prądotwórczy Honda EU 32i (3,2kW) - z przeglądem zerowym

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  Płatność

przelew, szybkie płatności, gotówka, raty, leasing

  Darmowa dostawa

Przy zamówieniach opłaconych z góry powyżej 1000 zł

  Gwarancja autoryzowanego dealera

uznawana w wszystkich autoryzowanych punktach w Polsce.

  Zakupy na raty

Oferta zakupu ratalnego poprzez bank Crédit Agricole

Podana cena zawiera koszt wykonania przeglądu przedsprzedażnego (zerowego), który jest jednym z warunków otrzymania gwarancji na urządzenie lub maszynę*.
Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.

* Wykonanie przeglądu przedsprzedażnego (zerowego) jest obowiązkiem Sprzedającego przed wysłaniem urządzenia do Klienta, obejmuje m.in. kontrolę wyglądu zewnętrznego i wyposażenia - ewentualnych uszkodzeń lakieru, wgnieceń, uszkodzeń mechanicznych, dołączenie instrukcji obsługi, poprawne wypełnienie karty gwarancyjnej, uruchomienie urządzenia, sprawdzenie działania urządzeń sterujących, przygotowanie urządzenia do wysyłki - odessanie paliwa, oleju, powrotne zapakowanie urządzenia do oryginalnego kartonu. Warunki gwarancji znajdują się na stronie Dystrybutora - firmy Aries Power Equipment Sp.zo.o.

Opis urządzenia 

Uzupełnieniem wielokrotnie nagradzanej oferty agregatów Honda jest niedawno wprowadzony na rynek generator EU32i, który oferuje ogromną moc w przyjaznej dla konsumenta, elegancko zaprojektowanej obudowie. Jest to pierwsza na świecie integracja wysokowydajnego silnika z przenośnym inwerterowym generatorem z wtryskiem paliwa, który może pochwalić się imponującą mocą 3200 watów i ciągłą wydajnością, którą wcześniej można było znaleźć tylko w samochodach i silnikach zaburtowych.

Agregat jest wyposażony w dedykowaną aplikację na smartfona, a dzięki łączności Bluetooth umożliwia użytkownikom monitorowanie stanu generatora i zdalne nim sterowanie. EU32i charakteryzują: cicha praca, mała waga w stosunku do generowanej mocy, wysoka jakość prądu wyjściowego (inwerterowa stabilizacja napięcia), możliwość równoległego połączenia dwóch generatorów EU22i w celu podwojenia mocy wyjściowej (autosynchronizacja) oraz tryb pracy ekonomicznej (ECO) inteligentnie zmniejszający zużycie paliwa, w zależności od wielkości obciążenia.

Mały, ale potężny

Nowy generator Honda EU32i jest niezwykle wszechstronny z zaawansowanymi funkcjami i inteligentną konstrukcją, która ułatwia użytkowanie, uruchamianie i przenoszenie.

Wysoka moc. Niska emisja

Nowo opracowany, wysokowydajny silnik ma wbudowany wtrysk paliwa. Można go uruchomić w dwóch prostych krokach – wystarczy przekręcić przełącznik i pociągnąć za linkę – i jest również bardzo oszczędny, ponieważ zapewnia imponującą ilość mocy przy jednoczesnym utrzymaniu niskiego poziomu emisji.

Intuicyjna kontrola za pomocą aplikacji

Inteligentny generator EU32i można sparować z dedykowaną dla niego aplikacją. Umożliwia to podłączenie smartfona z systemem Android lub iOS przez Bluetooth i sprawdzenie poziomu paliwa, dostęp do mocy wyjściowej, sterowanie funkcją Eco Throttle, a nawet zdalne wyłączenie agregatu. Aplikacja zapewnia również powiadamianie o wszelkich ostrzeżeniach dotyczących działania i ma możliwość przełączania między generatorami za naciśnięciem jednego przycisku, co pozwala monitorować kilka maszyn za pomocą smartfona.

Prawdziwa wszechstronność

Generator o kompaktowej budowie i małej wadze a dużej mocy, który można łatwo transportować i bezproblemowo obsługiwać za pośrednictwem aplikacji. Od imprez i placów budowy po przyczepy kempingowe i altany, EU32i został stworzony do prawdziwego życia.

Cechy

Dane techniczne

Dane techniczne

PRĄDNICA
Stabilizacja napięciainverter
Typjednofazowa
Moc maksymalna [kVA]3,2
Moc znamionowa [kVA]2,6
Napięcie [V]230
Częstotliwość [Hz]50
Prąd znamionowy [A]11,3
SILNIK
Model silnikagx130
Typ silnika4-suw, ohv, 1 cylinder
Pojemnośc skokowa [cm³]130
Obroty silnika [rpm]5500 max
System chłodzeniawymuszonym powietrzem
Rodzaj zapłonutranzystorowy
Pojemność oleju [L]0,46
Polemność zbiornika paliwa [L]4,6
Czas pracy przy obciążeniu znamionowym3h30
Rozruchręczny
Zmierzona wartość mocy akustyvcznej
wg 2000/14/ec [dBA]73
Gwarantowana wartość mocy akustyvcznej
wg 2000/14/ec [dBA]91
WYMIARY
długość [mm]571
szerokość [mm]306
wysokość [mm]452
waga sucha [kg]26,5

Akcesoria

  • Złącze węża 1¼” cala z odpowiednią opaską zaciskową 
  • Kołnierz ssawny umożliwiający wypompowanie wody do 3 mm od poziomu posadzki
EU32i

Opis

Fazowość
Jednofazowy (230 V)
Nowy produkt

Porady i uwagi dotyczące bezpieczeństwa urządzeń Stihl

W trosce o bezpieczeństwo użytkownika prosimy o zapoznanie się z instruktażem odnośnie niebezpieczeństw związanych z pracą pilarką. Należy przestrzegać również przepisów dotyczących odzieży ochronnej. W przypadku wątpliwości, zalecamy odbiór osobisty w naszym salonie ul. Stawowa 33, 55-080 Mokronos Dolny (k. Wrocławia).

Zobacz materiały wideo

Komentarze (0)