Filtruj według

Cena

Cena

  • 20 999,00 zł - 30 499,00 zł

Kosiarki traktorowe Honda

Aktywne filtry

Kosiarki traktorowe Honda

Marka Honda od lat zaopatruje klientów w porządne i profesjonalne maszyny ogrodowe. Tym samym ceniony producent oferuje technologie, które umożliwiają dbanie o tereny zielone na najwyższym poziomie. Traktorki Honda, podobnie jak inne kosiarki Honda, charakteryzują się wysoką wydajnością, trwałością, a także porządną jakością wykonania. Dzięki temu korzystanie ze sprzętu staje się łatwiejsze i wygodniejsze. Traktorek - kosiarka Honda może być wykorzystana nie tylko do koszenia trawy - zaopatrzenie we właściwy osprzęt do kosiarek traktorowych umożliwi także przewiezienie drewna, kory, czy liści.

Traktorek - kosiarka Honda - czym się wyróżnia?

Kosiarki traktorowe Honda sprawdzą się podczas koszenia trawników o powierzchni przekraczającej 1500 m2. Dzięki swojej solidnej konstrukcji i zwrotności urządzenia mogą pracować zarówno w dużych ogrodach przydomowych, jak i na terenach zieleni miejskiej: w parkach, na skwerach oraz terenach zieleni osiedlowej. Samobieżne traktorki Honda wyróżnia się nowoczesną stylistyką, a ponadto bogate wyposażenie standardowe gwarantuje komfortową i bezpieczną pracę. Nasze rozwiązania techniczne umożliwiają koszenie i zbieranie trawy do kosza, a po zastosowaniu odpowiedniej przystawki - także mulczowanie lub wyrzut tylny.

Traktorki Honda to sprawdzony wybór!

Dzięki swojej mocnemu silnikowi traktorek - kosiarka Honda jest w stanie skutecznie kosić trawniki o nierównym terenie, obszary pagórkowate lub o różnej wysokości. Posiadają ergonomiczne siedzenia, wygodne uchwyty sterujące, regulację wysokości koszenia i inne funkcje, które ułatwiają prowadzenie i obsługę. Dzięki temu gwarantują przyjemny i szybki przebieg koszenia nawet większych obszarów. Traktorki Honda są bardziej stabilne i poradzą sobie z wyzwaniami, którym tradycyjne kosiarki mogą nie sprostać.

Sprawdź również maszyny ogrodowe na naszej stronie od innych znanych producentów: Stihl, Karcher.