Pompa zatapialna WA DW VOX 300 800l/min

WA DW VOX 300

Elektryczna pompa zatapialna 800 l/min (48 (m3/h), maksymalna średnica zanieczyszczeń 50 mm

3 696,00 zł
Brutto

Ilość

Producent:

help_outlineZapytaj o produkt
Pompa zatapialna WA DW VOX 300 800l/min

Pompa zatapialna WA DW VOX 300 800l/min

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  Płatność

przelew, szybkie płatności, gotówka, raty

Podana cena zawiera koszt wykonania przeglądu przedsprzedażnego (zerowego), który jest jednym z warunków otrzymania gwarancji na urządzenie lub maszynę*.
Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.

* Wykonanie przeglądu przedsprzedażnego (zerowego) jest obowiązkiem Sprzedającego przed wysłaniem urządzenia do Klienta, obejmuje m.in. kontrolę wyglądu zewnętrznego i wyposażenia - ewentualnych uszkodzeń lakieru, wgnieceń, uszkodzeń mechanicznych, dołączenie instrukcji obsługi, poprawne wypełnienie karty gwarancyjnej, uruchomienie urządzenia, sprawdzenie działania urządzeń sterujących, przygotowanie urządzenia do wysyłki - odessanie paliwa, oleju, powrotne zapakowanie urządzenia do oryginalnego kartonu. Warunki gwarancji znajdują się na stronie Dystrybutora - firmy Aries Power Equipment Sp.zo.o.

Pompy elektryczne zatapialne ze stali nierdzewnej AISI 304 do ścieków. Posiadają korpus pompy, wirnik, pokrywę silnika, tarczę uszczelnienia i obudowę silnika wykonane ze stali AISI 304, natomiast wał z AISI 303. Podwójne uszczelnienie mechaniczne z komorą olejową: górne z węgla/ceramiki/NBR (od strony silnika), dolne z SiC/SiC/NBR (od strony pompy). Element dystansowy z żeliwa G20.

Dane techniczne

Max wysokość podnoszenia:17,0 m
Max wydajność:800 l/min
Max głębokość zanurzenia:7 m
Max temperatura cieczy:40°C
Max średnica zanieczyszczeń:50 mm

Akcesoria

  • Nasada STORZ 2”
WA DW VOX 300

Opis

Fazowość
Trójfazowy (400 V)

Porady i uwagi dotyczące bezpieczeństwa urządzeń Stihl

W trosce o bezpieczeństwo użytkownika prosimy o zapoznanie się z instruktażem odnośnie niebezpieczeństw związanych z pracą pilarką. Należy przestrzegać również przepisów dotyczących odzieży ochronnej. W przypadku wątpliwości, zaleca się odbiór osobisty w naszym Centrum we Wrocławiu przy ul. Karmelkowej 29.

Materiały wideo

chat Komentarze (0)