Rębak do gałęzi Honda GTS 1300 H z przeglądem zerowym

GTS 1300 H
Nowy produkt
16 700,00 zł
Brutto

Ilość
Brak towaru w magazynie. Możliwość rezerwacji towaru.

Producent:

help_outlineZapytaj o produkt
Rębak do gałęzi Honda GTS 1300 H z przeglądem zerowym

Rębak do gałęzi Honda GTS 1300 H z przeglądem zerowym

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  Płatność

przelew, szybkie płatności, gotówka, raty, leasing

  Gwarancja autoryzowanego dealera

uznawana w wszystkich autoryzowanych punktach w Polsce.

  Raty RRSO 0%

10 lub 20 rat RRSO 0%

Podana cena zawiera koszt wykonania przeglądu przedsprzedażnego (zerowego), który jest jednym z warunków otrzymania gwarancji na urządzenie lub maszynę*.
Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.

* Wykonanie przeglądu przedsprzedażnego (zerowego) jest obowiązkiem Sprzedającego przed wysłaniem urządzenia do Klienta, obejmuje m.in. kontrolę wyglądu zewnętrznego i wyposażenia - ewentualnych uszkodzeń lakieru, wgnieceń, uszkodzeń mechanicznych, dołączenie instrukcji obsługi, poprawne wypełnienie karty gwarancyjnej, uruchomienie urządzenia, sprawdzenie działania urządzeń sterujących, przygotowanie urządzenia do wysyłki - odessanie paliwa, oleju, powrotne zapakowanie urządzenia do oryginalnego kartonu. Warunki gwarancji znajdują się na stronie Dystrybutora - firmy Aries Power Equipment Sp.zo.o.

Rębak do użytku profesjonalnego i prywatnego, wyposażony w niezawodny silnik GX 390. Mechanizm roboczy oparty jest bębnie na którym są zamontowane 2 ostrza, współpracują one z nożem kontrującym zamontowanym na stałe na ramie. Maksymalna średnica rozdrabnianych gałęzi do 8,5 cm, po włożeniu gałęzi do kanału i załadowczego i rozpoczęciu rozdrabniania gałąź jest zasysana i dokładnie rozdrobniona na małe frakcje.

Cechy produktu:

 • Wysoka wydajność: gałęzie nawet do 8,5 cm średnicy przekroju.

 • Łatwość użytkowania: dobre wyważenie urządzenia oraz łatwość manewrowania.

 • Duża efektywność pracy.

 • Regulowany odrzut wiór: mogą być bezpośrednio wrzucane na przyczepę lub taczkę kołową.

 • Kompaktowa budowa urządzenia: łatwość załadunku na przyczepę jak i możliwość przejścia przez furtkę ogrodową lub drzwi.

 • Solidna konstrukcja i niezawodny silnik.

 • Bezpieczeństwo: spełnia najnowsze regulacje Unii Europejskiej dotyczące bezpieczeństwa.

 • Rzetelna instrukcja obsługi zawierająca rysunki i zalecenia bezpieczeństwa.

 • Łatwa i szybka obsługa serwisowa: tylko 2 paski i 2 dwustronne ostrza wymagające konserwacji.

 • Prosta i jednocześnie solidna konstrukcja.

 • Atrakcyjna cena w porównaniu do konkurencji.

 • Niezawodny silnik HONDA z szybko dostępnymi częściami zamiennymi.


Rębaki GTS

Rębaki GTS 1300H i GTS 900H to trwałe niezawodne maszyny przeznaczone zarówno do dużych prac profesjonalnych jak i mniejszych prywatnych. Duża wydajność i niewielkie rozmiary umożliwiają wykonanie za ich pomocą wszelkich prac nawet w trudnych warunkach terenowych. Dzięki możliwości demontażu kanałów załadunkowego i wyrzutowego ich transport na miejsce pracy można zrealizować nawet za pomocą małej przyczepy dołączanej do samochodu lub małego samochodu dostawczego. Wysoka wydajność: gałęzie nawet do 8,5 cm średnicy przekroju. Łatwość użytkowania: dobre wyważenie urządzenia oraz łatwość manewrowania. Duża efektywność pracy. Regulowany odrzut wiór: mogą być bezpośrednio wrzucane na przyczepę lub taczkę kołową. Kompaktowa budowa urządzenia: łatwość załadunku na przyczepę jak i możliwość przejścia przez furtkę ogrodową lub drzwi. Solidna konstrukcja i niezawodny silnik. Bezpieczeństwo: spełnia najnowsze regulacje Unii Europejskiej dotyczące bezpieczeństwa. Rzetelna instrukcja obsługi zawierająca rysunki i zalecenia bezpieczeństwa. Łatwa i szybka obsługa serwisowa: tylko 2 paski i 2 dwustronne ostrza wymagające konserwacji. Prosta i jednocześnie solidna konstrukcja. Atrakcyjna cena w porównaniu do konkurencji. Niezawodny silnik HONDA z szybko dostępnymi częściami zamiennymi.
GTS 1300 H
Nowy produkt

Porady i uwagi dotyczące bezpieczeństwa urządzeń Stihl

W trosce o bezpieczeństwo użytkownika prosimy o zapoznanie się z instruktażem odnośnie niebezpieczeństw związanych z pracą pilarką. Należy przestrzegać również przepisów dotyczących odzieży ochronnej. W przypadku wątpliwości, zalecamy odbiór osobisty w naszym salonie ul. Stawowa 33, 55-080 Mokronos Dolny (k. Wrocławia).

Zobacz materiały wideo
Komentarze (0)