STIHL MS 211
 • STIHL MS 211
 • STIHL MS 211
 • STIHL MS 211
 • STIHL MS 211

Pilarka spalinowa Stihl MS 211, PM3, długość prowadnicy 35cm

1139 200 0247
Nowy produkt

moc 1,7 kW / 2,3 KM, boczny napinacz piły, wydajne cięcie

1 645,00 zł
Brutto

Ilość
Brak towaru w magazynie. Możliwość rezerwacji towaru.

Producent:

help_outlineZapytaj o produkt
Pilarka spalinowa Stihl MS 211, PM3, długość prowadnicy 35cm

Pilarka spalinowa Stihl MS 211, PM3, długość prowadnicy 35cm

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  Płatność

przelew, szybkie płatności, gotówka, raty, leasing

  Darmowa dostawa

Przy zamówieniach opłaconych z góry powyżej 1000 zł

  Gwarancja autoryzowanego dealera

uznawana w wszystkich autoryzowanych punktach w Polsce.

  Zakupy na raty

Oferta zakupu ratalnego poprzez bank Santander Consumer Bank i Crédit Agricole

Pilarka spalinowa STIHL MS 211 cechuje się wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz solidną i komfortową obsługą. Model ten przeznaczony jest do różnych prac wokół domu lub w ogrodzie - sprawdzi się m.in. podczas przygotowywania drewna na opał lub drobnych prac konstrukcyjnych z użyciem tego materiału. Piła spalinowa STIHL MS 211 wykazuje się małą tendencją do odbić i niskim poziomem wibracji, co z pewnością przekłada się na większe bezpieczeństwo operatora.

Bogate wyposażenie modelu STIHL MS 211 sprawia, że urządzenie to jest niezwykle wydajne. Do największych zalet pilarki spalinowej należą m.in. system filtrów powietrza z filtrem wstępnym czy optymalny przełącznik na tryb letni lub zimowy. Pilarka STIHL MS 211 umożliwia ścinkę drzew o średnicy do 30 cm.

Cechy wyróżniające ten produkt

 • System filtrów powietrza o długiej żywotności
  System filtrów powietrza o długiej żywotności

  System filtrów powietrza o długiej żywotności w STIHL 211 MS to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu piła spalinowa może działać dłużej. Większe i ciężkie drobiny są wyrzucane przez siłę odśrodkową z zewnątrz, a następnie do góry przez wznoszącą się rampę. W ten sposób wstępnie oczyszczone powietrze trafia do filtra powietrza, dzięki czemu można czyścić go rzadziej.

 • Silnik STIHL 2-MIX
  Silnik STIHL 2-MIX

  Dwusuwowy silnik STIHL w technologii 2-MIX to gwarancja wydajności przy niższej eksploatacji. Duża moc w połączeniu z oszczędnością zużycia paliwa do 20% w porównaniu do podobnych dwusuwowych silników STIHL bez rozwiązania 2-MIX. Dzięki temu emisja spalin w STIHL MS 211 spada o ok. 50%.

 • Czterokanałowa technika STIHL
  Czterokanałowa technika STIHL

  Dzięki wykorzystaniu czterech kanałów przelotowych zawirowanie mieszanki paliwowo-powietrznej następuje jeszcze przed zapłonem. Dzięki temu model MS 211 STIHL wykazuje się lepszym spalaniem paliwa, a co za tym idzie - sprawnością silnika. Z tego powodu pilarka zużywa mniej paliwa i osiąga wysoki moment obrotowy w szerokim przedziale obrotów.

 • System antywibracyjny
  System antywibracyjny

  Choroba wibracyjna to niebezpieczna dla zdrowia przypadłość wywołana mechanicznym drganiami. W tym celu STIHL stworzył system antywibracyjny, dzięki któremu zredukowano liczbę drgań spowodowaną pracą narzędzia i silnika spalinowego. W uchwytach modelu STIHL MS 211 umieszczono strefy, które zmniejszają liczbę szkodliwych wibracji.

 • Wielofunkcyjny przełącznik
  Wielofunkcyjny przełącznik

  Obsługa pilarki spalinowej STIHL MS 211 odbywa się za pomocą jednej dłoni. Rozruch na ciepło i zimno, uruchamianie i wyłączanie - wszystkie najważniejsze funkcje znajdują się na jednej dźwigni. Prawa ręka cały czas spoczywa na uchwycie. Rezultat: wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo obsługi

 • Kompensator
  Kompensator

  Umieszczony w gaźniku kompensator STIHL umożliwia dłuższą pracę bez przeprowadzania serwisu. Sprawia to, że pomimo zwiększenia zanieczyszczenia filtra moc silnika, ilość substancji szkodliwych w spalinach i zużycie paliwa nie zmieniają się przez dłuższy czas. Czyszczenie konieczne jest tylko wtedy, kiedy silnik w STIHL MS 211 zaczyna działać z mniejszą efektywnością.

 • Boczny napinacz piły łańcuchowej
  Boczny napinacz piły łańcuchowej
 • Przez pokrywę koła napędowego piły łańcuchowej przechodzi specjalne pokrętło, które kontroluje śrubę napinacza. Zapewnia to bezpieczeństwo operatora - dłoń unika kontaktu z ostrymi elementami piły łańcuchowej i zębami zderzaka oporowego.STIHL Ematic-System
 • STIHL Ematic-System

  System STIHL Ematic składa się z prowadnicy Ematic, piły łańcuchowej Oilomatic oraz pompy olejowej z regulacją wydajności wzgl. redukcją ilości tłoczonego oleju. Specjalna konstrukcja prowadnicy i piły łańcuchowej sprawia, że każda kropla oleju dociera dokładnie w te miejsca piły łańcuchowej, gdzie jest najbardziej potrzebna. Umożliwia to redukcję zużycia oleju smarującego piłę łańcuchową STIHL MS 211 do 50%.

 • Układ wstępnego ogrzewania gaźnika
  Układ wstępnego ogrzewania gaźnika

  Pilarki łańcuchowe STIHL, w tym model STIHL MS 211, zawierają układ wstępnego ogrzewania gaźnika. Zapewnia to niezawodna pracę również w sezonie zimowym - ogrzane powietrze przepływa wokół gaźnika, zapobiegając jego oblodzeniu. Przestawienie urządzenia na tryb letni jest niezwykle proste i odbywa się ruchem jednej ręki.

 • Praktyczny korek zbiornika
  Praktyczny korek zbiornika

  Specjalne, opatentowane przez STIHL korki zbiorników paliwa i oleju umożliwiają szybkie otwarcie i zamknięcia zbiornika pilarki STIHL 211 MS bez użycia siły lub jakichkolwiek narzędzi.

Dane techniczne: STIHL MS 211

Moc kW/KM1,7/2,3
Pojemność skokowa cm³35,2
Ciężar kg 1)4,3
Poziom mocy akustycznej dB(A) 2)113
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 2)100
Wartość drgań strona lewa / prawa m/s² 3)3,5/3,5
Podziałka piły łańcuchowej3/8 " P


1) Bez paliwa, prowadnicy i piły łańcuchowej
2) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²

Pilarki spalinowe do prac wokół domu i w ogrodzie

pilarki dla użytkowników okazjonalnych

Jest wiele powodów przemawiających za wyborem pilarki tej klasy: zaawansowane rozwiązania techniczne i wyposażenie bezpieczeństwa zaczerpnięte z pilarek profesjonalnych. Wśród kompaktowych pilarek STIHL znajdą Państwo modele: komfortowe (C), z błyskawicznym napinaczem piły łańcuchowej (B), systemem STIHL ErgoStart umożliwiającym łatwy rozruch (E) lub dodatkowym hamulcem STIHL Quickstop Super (Q). Wybrane modele pilarek spalinowych STIHL dostępne są w wyposażeniu seryjnym z niskoprofilową piłą łańcuchową Picco Duro (PD3) wykonaną ze stopu twardego metalu.
1139 200 0247
Nowy produkt

Porady i uwagi dotyczące bezpieczeństwa urządzeń Stihl

W trosce o bezpieczeństwo użytkownika prosimy o zapoznanie się z instruktażem odnośnie niebezpieczeństw związanych z pracą pilarką. Należy przestrzegać również przepisów dotyczących odzieży ochronnej. W przypadku wątpliwości, zalecamy odbiór osobisty w naszym salonie ul. Stawowa 33, 55-080 Mokronos Dolny (k. Wrocławia).

Zobacz materiały wideo

Pamiętaj o oleju do mieszanki

Każde urządzenie z silnikiem 2-suwowym potrzebuje sporządzenia mieszanki paliwowej (PB 95 + olej do mieszanki). Do wszystkich nowych urządzeń polecamy syntetyczny (zielony olej Stihl) .

Z naszego doświadczenia urządzenia pracujące na z mieszance paliwowej z zielony olejem znacznie rzadziej trafiają do naszego serwisu.

Stihl HP Super

Czystsze spalanie w porównaniu ze zwykłymi olejami. Redukuje powstawanie osadów w silniku. Zapewnia długotrwałe użytkowanie z zachowaniem mocy silnika. Dodatkowo redukuje emisje zanieczyszczeń, przy zachowaniu optymalnych właściwości smarnych. 

Stihl HP Ultra

Olej syntetyczny przeznaczony do mocno eksploatowanych urządzeń. W znacznym stopniu zwiększa żywotność silników pracujących pod dużym obciążeniem. Podczas spalania wytwarzane są tylko znikome ilości osadu. Pakiet komponentów zapobiega szybkiemu zużyciu się silnika. HP Ultra chroni przed wypadaniem zapłonu, blokowaniem się zaworów, a komponent silnika zachowują nienaganny stan znaczenie dłużej. Za sprawą niskiej zawartości siarki, HP Ultra jest przyjazny dla środowiska.

Olej HP Ultra

Zwykły olej mineralny

Po nawet 500 godzinach pracy na oleju Stihl HP ultra tłok pozostaje wygląda jak nowy

Olej do smarowanie łańcucha

Do smarowania łańcucha w pilarce mechanicznej należ używać oleju specjalnie do tego przeznaczonego.

Stosowanie oleju innego typu lub brak smarowania łańcucha spowoduje szybsze zużywanie zespołu tnącego lub nawet uszkodzenie pilarki.

Komentarze (0)