Myjki wysokociśnieniowe i akcesoria

Podkategorie

 • Myjki wysokociśnieniowe
  <p>Nowoczesne myjki wysokociśnieniowe STIHL szybko poradzą sobie z każdym brudem. Od poręcznych myjek kompaktowych do prac wokół domu poprzez myjki klasy średniej do trochę większych prac w warsztatach i garażach aż do mocnych myjek profesjonalnych dla gospodarstw rolnych i przedsiębiorstw. Każdy użytkownik znajdzie dopasowany do swoich potrzeb model.</p> <p><br />Zapraszamy również do naszego Centrum STIHL we Wrocławiu przy ul. Karmelkowej 29.</p>
 • Środki czyszczące do myjek ciśnieniowych
  Dzięki użyciu środków czyszczących i pielęgnujących praca myjkami ciśnieniowymi STIHL będzie efektywniejsza. Najsilniejsze zabrudzenia zostaną usunięte bez wysiłku. Dla uzyskania szybkiego efektu polecamy nasz uniweralny środek czyszczący. Specjalny środek czyszczący przeznaczony jest do mycia samochodów chroni powierzchnie lakierowane i nadaje im odpowiedni blask.
 • Akcesoria do RE 88 - RE 163 PLUS
  Zestaw wielu przydatnych akcesoriów do myjek ciśnieniowych STIHL: dysze do różnych zadań przedłużacze lancy węże tnące szczotki i wiele innych. Akcesoria do modeli od RE 88 do RE 163 PLUS.
 • Akcesoria do RE 232 - RE 462 PLUS
  Zestaw wielu przydatnych akcesoriów do myjek ciśnieniowych STIHL: dysze do różnych zadań przedłużacze lancy węże tnące szczotki i wiele innych. Akcesoria do RE 232 - RE 462 PLUS.

Jest 85 produktów.

Pokazano 1-21 z 85 pozycji

Aktywne filtry

-----------

Myjki wysokociśnieniowe i akcesoria

Myjki ciśnieniowe Wrocław. Nasz szeroki asortyment myjek wysokociśnieniowych i środków czyszczących pozwala na osiągnięcie perfekcyjnych rezultatów czyszczenia. Dzięki wielu praktycznym rozwiązaniom zastosowanym w naszych urządzeniach mycie samochodów czy tarasu jest dokładne szybkie i wygodne. Bogata oferta akcesoriów spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Zapraszamy również do naszego Centrum STIHL we Wrocławiu przy ul. Karmelkowej 29.