Zamiatarki ręczne

Aktywne filtry

Ergonomiczne i łatwe w obsłudze zamiatarki ręczne są przeznaczone do szybkiego i wygodnego zamiatania ścieżek dziedzińców magazynów czy warsztatów. Już nigdy więcej nie będziesz musiał używać miotły! W naszej ofercie dostępne są zarówno małe zamiatarki zasilane bateryjne jak i zamiatarki mechaniczne oraz modele z trakcją jezdną zasilane spalinowo. Dzięki temu sprawdzą się w każdym domu oraz do użytku profesjonalnego - w tym do sprzątania przestrzeni publicznych jak chodniki lub alejki.

Zamiatarka ręczna Karcher to idealne rozwiązania również dla osób, które cierpią z powodu bólu pleców lub innych schorzeń. Dzięki tym urządzeniom z łatwością wyczyścisz wszelkiego rodzaju powierzchnie bez schylania się. Zamiatarka ręczna Karcher z powodzeniem poradzi sobie z usunięciem liści, żwiru, piasku oraz innych drobnych elementów. Ponadto urządzenia te posiadają regulowany uchwyt, który można dostosować do własnych potrzeb i przechowywać nawet w niewielkich pomieszczeniach.

ZAMIATARKA RĘCZNA KARCHER - idealna do profesjonalnego czyszczenia

Zamiatarka ręczna Karcher pozwala docierać do trudno dostępnych miejsc dzięki praktycznym szczotkom bocznym. Ich długie włosie pozwala na dokładne sprzątanie powierzchni o nieregularnych kształtach oraz wydobywania brudu z niewielkich szczelin. Komfort użytkowania dodatkowo podnosi praktyczny zbiornik, który w umożliwia szybkie i proste opróżnianie zanieczyszczeń. Zamiatarka ręczna Karcher to uniwersalne narzędzie na każdą powierzchnię!

Szukasz innych urządzeń do utrzymywania czystości? W ofercie sklepu Centrum znajdziesz również wiele innych produktów z linii Karcher Professional jak wydajne myjki wysokociśnieniowe Karcher oraz urządzenia stosujące czyszczenie suchym lodem. Polecamy także wysokiej jakości środki czyszczące i pielęgnacyjne Karcher.