o nas.jpg

Firma CENTRUM powstała we wrześniu 2005 r. i jest obecnie najszybciej rozwijającym się Autoryzowanym Partnerem i Serwisem marek KÄRCHER, STIHL, VIKING i HONDA oraz dystrybutorem środków chemicznych TENZI na terenie Wrocławia. Swoimi działaniami obejmujemy nie tylko obszar województwa dolnośląskiego, ale i całej Polski. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, oferujemy Państwu sprawdzone, najwyższej jakości produkty Premium.

 

Zatrudniamy zarówno pracowników z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży jak i młode energiczne osoby. Stawiamy na wysoki poziom obsługi oraz satysfakcji naszych Klientów. W styczniu 2009 roku otworzyliśmy dla Państwa, na powierzchni przeszło 200 m2, wzorcowy salon sprzedaży wraz z nowoczesnym serwisem.

 

Nasza firma pomoże Państwu odnaleźć się w gąszczu elektronarzędzi,  a wykwalifikowany i kompetentny personel służy pomocą w doborze sprzętu dostosowanego do Państwa konkretnych potrzeb, niezbędnych akcesoriów i środków chemicznych. Służymy Państwu naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem zarówno na etapie działań handlowych, jak i serwisowych. Dążąc do jak najwyższej jakości obsługi oraz mając na uwadze zadowolenie klientów, nasz personel systematycznie poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach produktowych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, realizujemy zakupy finansowane ze środków unijnych i z Urzędu Pracy oraz pomagamy załatwić formalności.

  

Naszą ofertę, obejmującą sprzedaż urządzeń marek KÄRCHER, STIHL, VIKING i HONDA, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich urządzeń (zakupionych również w innych salonach), poszerzyliśmy o usługi komisowe oraz wynajem urządzeń profesjonalnych, takich jak np. odkurzacze piorące, urządzenia wysokociśnieniowe czy szorowarki. Na Państwa życzenie możemy wykonać prezentację dużych urządzeń profesjonalnych w siedzibie Państwa Firmy.