Silnik Honda GSV 190 (5,1 KM) - z przeglądem zerowym

GSV 190
Nowy produkt
1 633,44 zł
Brutto

Ilość
Brak towaru w magazynie. Możliwość rezerwacji towaru.

Producent:
help_outlineZapytaj o produkt
Silnik Honda GSV 190 (5,1 KM) - z przeglądem zerowym

Silnik Honda GSV 190 (5,1 KM) - z przeglądem zerowym

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  Płatność

przelew, szybkie płatności, gotówka, raty, leasing

  Gwarancja autoryzowanego dealera

uznawana w wszystkich autoryzowanych punktach w Polsce.

  Raty RRSO 0%

10 lub 20 rat RRSO 0%

Podana cena zawiera koszt wykonania przeglądu przedsprzedażnego (zerowego), który jest jednym z warunków otrzymania gwarancji na urządzenie lub maszynę*.
Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.

* Wykonanie przeglądu przedsprzedażnego (zerowego) jest obowiązkiem Sprzedającego przed wysłaniem urządzenia do Klienta, obejmuje m.in. kontrolę wyglądu zewnętrznego i wyposażenia - ewentualnych uszkodzeń lakieru, wgnieceń, uszkodzeń mechanicznych, dołączenie instrukcji obsługi, poprawne wypełnienie karty gwarancyjnej, uruchomienie urządzenia, sprawdzenie działania urządzeń sterujących, przygotowanie urządzenia do wysyłki - odessanie paliwa, oleju, powrotne zapakowanie urządzenia do oryginalnego kartonu. Warunki gwarancji znajdują się na stronie Dystrybutora - firmy Aries Power Equipment Sp.zo.o.

Silnik Honda GSV 190 (5,1 KM)

Model GSV 190 5,1 KM
Typ silnika czterosuwowy, górnozaworowy OHC, chłodzony powietrzem, pionowy wał
Typ cylindra stal
Tym wału pionowy
Pojemność skokowa 187 cm3
Średnica x skok 69 x 50 mm
Kompresja 8,5 : 1
Moc max. 3,8 kW (5,1 KM) / 3600 obr-1
Moc ciągła 2,6 kW (3,5 KM) / 3000 obr-1
Max moment obrotowy 11,3 Nm / 1,15 kgm / 2500 obr-1
Zapłon elektroniczny
Rozruch ręczny (opcja: starter elektryczny)
Pojemność zbiornika paliwa 0,91 l
Zużycie paliwa 1,3 l/h / 3000 obr-1
Pojemność miski olejowej 0,55 l
Wymiary (dł x szer x wys) 371 x 343 x 368 mm
Masa 13,0 kg

Semi-professional GSV

Seria GSVHonda jest rozpoznawana jako lider w projektowaniu i produkcji solidnych i technologicznie zaawansowanych 4-suwowych silników benzynowych. Dzisiaj możemy Państwu zaoferować pełną linię silników od 1.0 do 24 KM, zarówno z poziomym jak i pionowym wałem. Górnozaworowe silniki OHV są lekkie i ekonomiczne ze zoptymalizowanym zużyciem paliwa.Seria profesjonalnych silników GSV to: innowacyjność: wałek rozrządu w głowicy, technologia OHC niska waga: zastosowanie nowoczesnych materiałów z silników Formuły 1 ekonomia: najniższe zużycie paliwa w swojej klasie moc: najwyższa moc osiągnięta z pojemności silnika ekologia: spełnia wszystkie światowe normy zwiększona żywotność silnika uzyskana dzięki zastosowaniu żeliwnych tulei doskonałe silniki do kosiarek i innych urządzeń do ogrodu.
GSV 190
2022-01-05
Nowy produkt

Porady i uwagi dotyczące bezpieczeństwa urządzeń Stihl

W trosce o bezpieczeństwo użytkownika prosimy o zapoznanie się z instruktażem odnośnie niebezpieczeństw związanych z pracą pilarką. Należy przestrzegać również przepisów dotyczących odzieży ochronnej. W przypadku wątpliwości, zalecamy odbiór osobisty w naszym salonie ul. Stawowa 33, 55-080 Mokronos Dolny (k. Wrocławia).

Zobacz materiały wideo
Komentarze (0)