Filtruj według

Cena

Cena

  • 4 990,00 zł - 13 990,00 zł

Roboty koszące Honda Miimo

Subcategories

....

Aktywne filtry

Roboty koszące Honda Miimo

Honda Miimo

Roboty koszące Honda Miimo

Komfort, cisza i idealnie koszony trawnik

Idealnie równy dzięki robotom Honda Miimo to wizytówka Twojego ogrodu.

Zapomnij o regularnym koszeniu trawnika. Roboty koszące Honda Miimo od momentu zainstalowania i zaprogramowania w ogrodzie są praktycznie bezobsługowe.

Robot koszący Miimo sam kosi trawę w zaprogramowanym czasie w ciągu dnia, w nocy, podczas nieobecności domowników w domu. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii robot podczas koszenia jest niezwykle cichy, niemal można zapomnieć o tym, że trwa, jest właśnie koszona. Jednym z celów projektowania robota jest maksymalne ułatwienie czynności związanych z pielęgnacją trawnika. Kosiarka automatyczna Honda regularnie kosi trawnik, co sprawia, że trawa jest zawsze idealnie równo skoszona.

Nowoczesny design robota koszącego Honda oraz stacji dokującej wtopi się w krajobraz ogrodu.

Montaż robota koszącego Honda Miimo

Robot porusza się wewnątrz obszaru roboczego ograniczonego przewodem podłączonym do stacji dokującej. Instalację robota koszącego Honda można dokonać we własnym zakresie, jednak zalecamy skorzystanie z usług doświadczonego specjalisty. Usługa ta gwarantuje poprawność instalacji i konfiguracji robota do konkretnego trawnika.

Konfiguracja robota koszącego Honda

Przejrzysty i czytelny panel sterowania zapewnia sprawne zaprogramowanie koszenia: pora koszenia, obszar koszenia, kierunek koszenia trawy. W przypadku braku konfiguracji robota koszącego porusza się on w losowych kierunkach w ramach obszaru roboczego, wykorzystując zestaw czujników, oraz nawigację (w wybranych modelach).

Nie wiesz, jaki model robota Honda Miimo

Zapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy!

Wycena w ogrodzie klienta

Na terenie Wrocławia i okolic prowadzimy darmową usługę dopasowania optymalnego robota koszącego Honda Miimo w ogrodzie klienta. Pozwala to na dobranie konkretnego modelu, który spełni Państwa oczekiwania na danym obszarze. Dodatkowo podczas oględzin wykonamy wycenę wykonania kompleksowego montażu i konfiguracji robota. Jeśli w ogrodzie wystąpią jakieś utrudnienia dla pracy robota, nasz pracownik zasygnalizuje problem, oraz podpowie najlepsze rozwiązania, aby go wyeliminować jeszcze przed montażem robota, wpłynie na późniejszy montaż i prawidłowe funkcjonowanie robota.

Zapraszamy do umawiania terminów:

telefon: +48 538 333 972