Kosiarki elektryczne STIHL

Aktywne filtry

Kosiarki elektryczne Stihl oferują to wszystko, co ułatwia pielęgnację trawnika: regulację wysokości koszenia, łatwą obsługę kosza na trawę, zintegrowany wskaźnik napełnienia kosza i zaczep przewodu elektrycznego zapewniający większe bezpieczeństwo. Dzięki zasilaniu energią elektryczną wszystkie kosiarki elektryczne Stihl skutecznie przycinają trawnik przy jednoczesnej dbałości o stan planety.

Kosiarka elektryczna Stihl to doskonałe urządzenie do koszenia niewielkich, przydomowych ogrodów. Dzięki starannie zaprojektowanej obudowie urządzenie te zapewniają optymalną zwrotność. Z tego powodu kosiarki elektryczne Stihl świetnie sprawdzą się do koszenia nie tylko otwartej przestrzeni, ale również manewrowania pomiędzy rabatami oraz grządkami. Dodatkowo niewielki ciężar sprawia, że stanowią idealną pomoc przy pielęgnacji ogrodu w dłoniach każdego użytkownika.

Poznaj wysoką jakość Stihl - kosiarki elektryczne autoryzowanego dealera Centrum

Kosiarka elektryczna Stihl zapewnia nie tylko najwyższą jakość koszenia, ale również komfortowe użytkowanie. Jako ceniony i renomowany producent narzędzi do ogrodu, Stihl od zawsze stawiał satysfakcję klienta na pierwszym miejscu. Dlatego każda kosiarka elektryczna Stihl została wyposażona w takie udogodnienia jak uchwyt z regulacją wysokości, koła z profilami stabilizującymi tor jazdy czy praktyczne zatrzaski Quick Fix. W efekcie tego koszenie przebiega szybciej, dokładniej i przyjemniej.

W ofercie autoryzowanego serwisu i dealera Centrum znajdziecie o wiele więcej, niż kosiarki elektryczne Stihl. Zachęcamy również do sprawdzenia takich produktów jak:

Nie zwlekaj i zapoznaj się z naszym asortymentem już teraz!