Glebogryzarka Honda F 510 K7 SE 60 cm - z przeglądem zerowym

f 510 60cm
Nowy produkt

Glebogryzarka spalinowa Honda F 510 posiada czterosuwowy, górnozaworowy silnik HONDA GX 160. Szerokość robocza 60 cm i 90 cm , 6 noży + 2 dyski. Przekładnia napędowa łańcuchowa. Maszyna posiada sześć biegów do przodu i dwa do tyłu. Zbiornik paliwa o pojemności 2,2 litrów zapewniający 2 i pół godziny pracy. Waga sucha 50 kg. Regulowane ergonomiczne rączki i blokada bezpieczeństwa zapewniają pełny komfort i bezpieczeństwo pracy.

5 868,70 zł
Brutto

Ilość
Brak towaru w magazynie. Możliwość rezerwacji towaru.

Producent:

help_outlineZapytaj o produkt
Glebogryzarka Honda F 510 K7 SE 60 cm - z przeglądem zerowym

Glebogryzarka Honda F 510 K7 SE 60 cm - z przeglądem zerowym

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  Płatność

przelew, szybkie płatności, gotówka, raty, leasing

  Darmowa dostawa

Przy zamówieniach opłaconych z góry powyżej 1000 zł

  Gwarancja autoryzowanego dealera

uznawana w wszystkich autoryzowanych punktach w Polsce.

  Zakupy na raty

Oferta zakupu ratalnego poprzez bank Santander Consumer Bank i Crédit Agricole

Podana cena zawiera koszt wykonania przeglądu przedsprzedażnego (zerowego), który jest jednym z warunków otrzymania gwarancji na urządzenie lub maszynę*.
Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.

* Wykonanie przeglądu przedsprzedażnego (zerowego) jest obowiązkiem Sprzedającego przed wysłaniem urządzenia do Klienta, obejmuje m.in. kontrolę wyglądu zewnętrznego i wyposażenia - ewentualnych uszkodzeń lakieru, wgnieceń, uszkodzeń mechanicznych, dołączenie instrukcji obsługi, poprawne wypełnienie karty gwarancyjnej, uruchomienie urządzenia, sprawdzenie działania urządzeń sterujących, przygotowanie urządzenia do wysyłki - odessanie paliwa, oleju, powrotne zapakowanie urządzenia do oryginalnego kartonu. Warunki gwarancji znajdują się na stronie Dystrybutora - firmy Aries Power Equipment Sp.zo.o.

Opis urządzenia 

Do maszyny można zamontować osprzęt: wyorywacz, pług do orki zagonowej, pług obrotowy, obsypnik. F510 to maszyna dla profesjonalistów – ogrodników, warzywników, sadowników, szkółkarzy oraz firm urządzających i pielęgnujących ogrody.

Osprzęt (opcja): obsypnik jednorzędowy, obsypnik dwurzędowy, noże glebogryzarki pług kątowy obrotowy z przedpłużkiem, pług palcowy, pług do orki zagonowej, pług zwrotny, zestaw do odśnieżania, wertykulator,.

UWAGA: Informacje dotyczące osprzętu dostępne są w Katalogu osprzętu i akcesoriów do ciągników jednoosiowych, który jest do pobrania w dziale cenniki i pliki.

Dane techniczne

Dane techniczne

SeriaPROFI
ModelF 510
Typ silnikaGX160
Pojemność silnika w cm3163
Moc maksymalna w KM4,8
Rozruchmanualny
Pojemność zbiornika paliwa w litrach2,2
Średni czas pracy na zbiorniku w godzinach2,5
Sprzęgłodyskowe
Przeniesienie napędupasek klinowy / łańcuch
Średnica noży33
Liczba noży2x3 + 2 dyski
Szerokość robocza60
Prędkość noży obr/min16 / 22 / 40 / 60 / 80 / 120
Typ rączkikabłąkowa
Regulacja rączkigóra / dół, prawo / lewo
Wymiary w cm (dł x szer x wys)139,5 x 92,5 x 99
Biegi6 do przodu, 2 do tyłu
Wymiary w cm (dł x szer x wys)158,5 x 61 x 86,5
Wałek odbioru mocynie
Masa50 kg

* UWAGA Podana moc silnika w odróżnieniu od mocy silników podawanych zazwyczaj przez innych producentów jest mocą netto, która jest mierzona zgodnie z normą SAE 1349

f 510 60cm
Nowy produkt

Porady i uwagi dotyczące bezpieczeństwa urządzeń Stihl

W trosce o bezpieczeństwo użytkownika prosimy o zapoznanie się z instruktażem odnośnie niebezpieczeństw związanych z pracą pilarką. Należy przestrzegać również przepisów dotyczących odzieży ochronnej. W przypadku wątpliwości, zalecamy odbiór osobisty w naszym salonie ul. Stawowa 33, 55-080 Mokronos Dolny (k. Wrocławia).

Zobacz materiały wideo

Komentarze (0)