Glebogryzarka Honda F 510 K7 SE 60 cm - z przeglądem zerowym
search
  • Glebogryzarka Honda F 510 K7 SE 60 cm - z przeglądem zerowym
  • Glebogryzarka Honda F 510 K7 SE 60 cm - z przeglądem zerowym
  • Glebogryzarka Honda F 510 K7 SE 60 cm - z przeglądem zerowym
  • Glebogryzarka Honda F 510 K7 SE 60 cm - z przeglądem zerowym

Glebogryzarka Honda F 510 K7 SE 60 cm - z przeglądem zerowym

4 771,30 zł

Glebogryzarka spalinowa Honda F 510 posiada czterosuwowy, górnozaworowy silnik HONDA GX 160. Szerokość robocza 60 cm i 90 cm , 6 noży + 2 dyski. Przekładnia napędowa łańcuchowa. Maszyna posiada sześć biegów do przodu i dwa do tyłu. Zbiornik paliwa o pojemności 2,2 litrów zapewniający 2 i pół godziny pracy. Waga sucha 50 kg. Regulowane ergonomiczne rączki i blokada bezpieczeństwa zapewniają pełny komfort i bezpieczeństwo pracy.

Ilość
Obecnie brak na stanie

  Darmowa dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 zł przy płatności z góry.

  Szeroki wybór metod płatności.

Szybkie przelewy, blik, przy odbiorze, raty

  Fachowa pomoc

Zapraszamy do kontaktu, zawsze staramy się pomóc dobrać najlepsze rozwiązania dla klientów.

Produkt na stronie producenta

Podana cena zawiera koszt wykonania przeglądu przedsprzedażnego (zerowego), który jest jednym z warunków otrzymania gwarancji na urządzenie lub maszynę*.
Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.

* Wykonanie przeglądu przedsprzedażnego (zerowego) jest obowiązkiem Sprzedającego przed wysłaniem urządzenia do Klienta, obejmuje m.in. kontrolę wyglądu zewnętrznego i wyposażenia - ewentualnych uszkodzeń lakieru, wgnieceń, uszkodzeń mechanicznych, dołączenie instrukcji obsługi, poprawne wypełnienie karty gwarancyjnej, uruchomienie urządzenia, sprawdzenie działania urządzeń sterujących, przygotowanie urządzenia do wysyłki - odessanie paliwa, oleju, powrotne zapakowanie urządzenia do oryginalnego kartonu. Warunki gwarancji znajdują się na stronie Dystrybutora - firmy Aries Power Equipment Sp.zo.o.

Opis urządzenia 

Do maszyny można zamontować osprzęt: wyorywacz, pług do orki zagonowej, pług obrotowy, obsypnik. F510 to maszyna dla profesjonalistów – ogrodników, warzywników, sadowników, szkółkarzy oraz firm urządzających i pielęgnujących ogrody.

Osprzęt (opcja): obsypnik jednorzędowy, obsypnik dwurzędowy, noże glebogryzarki pług kątowy obrotowy z przedpłużkiem, pług palcowy, pług do orki zagonowej, pług zwrotny, zestaw do odśnieżania, wertykulator,.

UWAGA: Informacje dotyczące osprzętu dostępne są w Katalogu osprzętu i akcesoriów do ciągników jednoosiowych, który jest do pobrania w dziale cenniki i pliki.

Dane techniczne

Dane techniczne

SeriaPROFI
ModelF 510
Typ silnikaGX160
Pojemność silnika w cm3163
Moc maksymalna w KM4,8
Rozruchmanualny
Pojemność zbiornika paliwa w litrach2,2
Średni czas pracy na zbiorniku w godzinach2,5
Sprzęgłodyskowe
Przeniesienie napędupasek klinowy / łańcuch
Średnica noży33
Liczba noży2x3 + 2 dyski
Szerokość robocza60
Prędkość noży obr/min16 / 22 / 40 / 60 / 80 / 120
Typ rączkikabłąkowa
Regulacja rączkigóra / dół, prawo / lewo
Wymiary w cm (dł x szer x wys)139,5 x 92,5 x 99
Biegi6 do przodu, 2 do tyłu
Wymiary w cm (dł x szer x wys)158,5 x 61 x 86,5
Wałek odbioru mocynie
Masa50 kg

* UWAGA Podana moc silnika w odróżnieniu od mocy silników podawanych zazwyczaj przez innych producentów jest mocą netto, która jest mierzona zgodnie z normą SAE 1349

f 510 60cm
Nowy