Urządzenia czyszczące

Subcategories

 • Dmuchawy i odkurzacze
  <p>Opadające liście zaczynają przykrywać trawniki i chodniki? Sięgnij po niezwykle <b>dmuchawy i odkurzacze STIHL</b>! Dzięki nim szybko uporządkujecie nie tylko teren wokół domu, ale również większe powierzchnie w przestrzeni publicznej. <b>Wszystkie śmieci i liście przywiane przez wiatr zostaną zebrane i rozdrobnione przez nasze dmuchawy i odkurzacze.</b> Używanie grabi lub miotły już nigdy więcej nie będzie konieczne - to niesamowita <b>oszczędność czasu</b>.</p> <p></p> <p>W ofercie <b>autoryzowanego dealera <a href="https://centrum-centrum.pl/4-stihl">STIHL</a> Centrum</b> znajduje się wiele różnych urządzeń, dopasowanych do indywidualnych wymagań każdego klienta. <b>Dmuchawy do liści STIHL </b>dostępne są w wariantach<b> spalinowych, akumulatorowych oraz plecakowych</b> - dzięki temu z powodzeniem mogą z nich korzystać właściciele prywatnych ogródków, jak i profesjonaliści pracujący na terenach zielonych. Ponadto oferujemy równie wydajne <b>odkurzacze STIHL w modelach ze zróżnicowanym zasilaniem</b>. Z pewnością okażą się niezawodne w każdych pracach porządkowych.</p> <h2>Dmuchawy i odkurzacze STIHL - niezawodne w usuwaniu liści i odpadów</h2> <p><b>Odkurzacze i dmuchawy do liści STIHL</b> przeznaczone są do sprzątania różnego rodzaju powierzchni. Z tego powodu klienci mogą wybierać spośród <b>produktów o różnej mocy</b>, aby w pełni wykorzystać możliwości swojego urządzenia. Dodatkowo polecamy <b>praktyczne </b><a href="https://centrum-centrum.pl/4102-akcesoria-do-dmuchaw-i-odkurzaczy-ogrodowych"><b>akcesoria do dmuchaw i odkurzaczy</b> ogrodowych STIHL</a>, które pozwolą na przeprowadzenie bardziej skomplikowanych zadań.</p> <p></p> <p></p> <p><b>Szukasz innych rozwiązań do twojego ogrodu?</b> Polecamy również inne niezawodne urządzenia w naszej ofercie - <a href="https://centrum-centrum.pl/4004-nozyce-do-zywoplotow-stihl">nożyce do żywopłotów STIHL</a>, <a href="https://centrum-centrum.pl/4003-kosy-mechaniczne-stihl">kosy mechaniczne STIHL</a> czy <a href="https://centrum-centrum.pl/4010-narzedzia-reczne-do-lasu-i-ogrodu">narzędzia ręczne do lasu i ogrodu STIHL</a> to tylko niektóre z produktów, jakie oferuje autoryzowany dealer Centrum. Dzięki nim pielęgnacja zieleni stanie się przyjemnością!</p> <p></p> <p></p> <p></p> <p></p> <p></p>
 • Odkurzacze do czyszczenia na sucho i na mokro
  Mocne odkurzacze do czyszczenia na sucho i na mokro STIHL szybko zapewnią perfekcyjną czystość. Profesjonalne rozwiązania techniczne i bogate wyposażenie umożliwiają zastosowanie tych urządzeń do najróżniejszych zadań związanych z czyszczeniem. Kurz opiłki metalowe śmieci czy płyny - odkurzacze z łatwością wciągają wszystko to co znajdzie się w zasięgu ich dyszy. Pył powstający podczas szlifowania cięcia lub heblowania jest odkurzany bezpośrednio podczas pracy.
 • Myjki wysokociśnieniowe i akcesoria
  <p>Myjki ciśnieniowe Wrocław. Nasz szeroki asortyment myjek wysokociśnieniowych i środków czyszczących pozwala na osiągnięcie perfekcyjnych rezultatów czyszczenia. Dzięki wielu praktycznym rozwiązaniom zastosowanym w naszych urządzeniach mycie samochodów czy tarasu jest dokładne szybkie i wygodne. Bogata oferta akcesoriów spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.</p> <p>Zapraszamy również do naszego Centrum STIHL Mokronos Dolny (k. Wrocłąwia) przy ul. Stawowej 33</p>
 • Zamiatarki Stihl
  Za pomocą nowych zamiatarek STIHL oczyścić można drogi parkingi czy ulice sześć razy szybciej niż zwykłą miotłą. Do zastosowania wokół domu i w ogrodzie doskonale nadaje się model STIHL KG 550. Do profesjonalnych prac porządkowych takich jak dziedzińce szkolne stacje benzynowe czy hale magazynowe polecane są modele STIHL KG 770 i KGA 770. Wszystkie trzy zamiatarki wyposażono w wydajny system zamiatania STIHL MultiClean.

Aktywne filtry

-----------

Urządzenia czyszczące

Wysokociśnieniowe myjki na zimną i gorącą wodę oczyszczają za pomocą ciśnienia nawet najsilniejsze zabrudzenia. Odkurzacze do czyszczenia na sucho i na mokro z łatwością wciągają wszystko to co znajdzie się w zasięgu ich dyszy. Poręczny walec zamiatający STIHL KW 85 stanowi mechaniczną alternatywę dla miotły łopaty i grabi a dmuchawy i odkurzacze ogrodowe bez problemu oczyszczą nawet duży teren z liści i skoszonej trawy.