Dmuchawy plecakowe

Aktywne filtry

Dmuchawa plecakowa STIHL oczyści każdy teren. To kompaktowe rozwiązanie do pielęgnacji obszernych terenów zapewnia skuteczne i dokładne zdmuchiwanie  - wygodny transport w połączeniu wysoką mocą nadmuchu w mgnieniu oka pozbywają się liści oraz innych zanieczyszczeń. Są one niezastąpione podczas prac na powierzchniach takich jak: parki, place, amfiteatry czy stadiony.

Dmuchawa plecakowa STIHL to połączenie skuteczności z dbałością o użytkownika. Optymalny ciężar oraz ulepszenia w postaci systemów antywibracyjnych, wygodnych pasów i płynnych regulacji dyszy sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest w pełni bezpieczne i komfortowe. Dodatkowo zadbano o praktyczne uruchamianie bez konieczności zdejmowania, dzięki czemu dmuchawa STIHL plecakowa sprawdzi się w rękach każdego użytkownika. 

Dmuchawa plecakowa Stihl - komfort i skuteczność w jednym

Dmuchawa plecakowa do liści STIHL to niezastąpiony sprzęt w okresie jesienno-zimowym, umożliwiający szybkie i efektywne oczyszczanie terenu. Wygodna obsługa, komfortowa obudowa i silny strumień powietrza - urządzenia te sprawiają, że zapomnisz o długotrwałej pracy raz na zawsze!

W ofercie sklepu Centrum znajdziesz również inne modele dmuchaw do liści jak: dmuchawy spalinowe STIHL oraz dmuchawy akumulatorowe STIHL. Potrzebujesz innych rozwiązań do oczyszczania terenu? Być może zainteresują cię również odkurzacze ogrodowe z silnikiem spalinowym STIHL? Nie czekaj i sprawdź niezawodne urządzenia czyszczące STIHL już teraz!